Kod produktu: DO.28062

Czas wysyłki: 48 godzin

Noktowizor Yukon NV Signal N320 RT

1 749,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

LUB
Opis

Szczegóły

Noktowizory Signal są rozwinięciem serii Ranger. Signal N320 RT to nowoczesne urządzenie kształtem nawiązujące do swojego poprzednika przy tym jednak znacznie mniejsze i naszpikowane nowoczesnymi rozwiązaniami.

 

Zastosowany światłosilny obiektyw i przetwornik o wysokiej czułości pozwalają prowadzić obserwacje na dystansie powyżej 300 metrów. Podstawowe powiększenie noktowizora to 4.5x, dzięki powiększeniu cyfrowemu może być zwiększone do 9x. Obraz obserwowany jest na wyświetlaczu LCD o rozdzielczości 640 x 480 pikseli.

 

Charakterystyczną cechą podobnie jak w noktowizorach Ranger jest obecność dużego oświetlacza podczerwieni obok obiektywu. Oświetlacz ten działa przy długości fali 850nm i oświetla obserwowany obszar wiązką o kącie 10 stopni. Signal N320 posiada zintegrowany rejestrator obrazu pozwalający zapisywać pliki wideo i zdjęcia do wewnętrznej pamięci o pojemności 8GB. Nagrane filmy i zdjęcia mogą być następnie przesłane na komputer za pomocą kabla USB.

 

Podobnie jak we wszystkich nowych urządzeniach Yukona odnajdziemy tu moduł WiFi pozwalający na odbiór obrazu i sterowanie z wykorzystaniem urządzeń mobilnych. Signal N320 to lekkie i wygodne urządzenie przeznaczone do pracy nocnej ale też odporne na warunki dzienne, nie ma ryzyka uszkodzenia sprzętu wskutek silniejszego naświetlenia przetwornika. Noktowizor waży 350g (bez baterii).

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Opinie