Nóż Gerber BG Bear Grylls Paracord (31-001683)

189,00 zł
Opis

Szczegóły

Nóż GERBER BG PARACORD to esencja noża survivalowego, stworzonego z myślą o przetrwaniu w najcięższych warunkach.  

Nóż GERBER BG PARACORD to solidne narzędzie typu full tang ( z jednego kawałka stali ) wykonane ze stali nierdzewnej 5Cr15MoV, zapewniającej należyty kompromis pomiędzy łatwością ostrzenia i czasem utrzymania ostrości roboczej. Głownia typu clip point o wklęsłym szlifie, świetnie sprawdzi się podczas ciężkiej, terenowej pracy. Rampa kciuka ( na grzbiecie głowni ) oraz podcięcie na palec wskazujący ( u nasady ostrza ) pozwalają na pewne prowadzenia noża podczas bardziej precyzyjnych prac.

W nożu GERBER BEAR GRYLLS PARACORD, zrezygnowano z klasycznych okładzin, stosując jedynie oplot z linki paracordowej ( 115 cm ), dzięki czemu zmniejszono masę noża oraz zapewniono awaryjny zapas linki, przydatnej w naprawdę wielu sytuacjach. Nóż wygodnie leży w dłoni zarówno z zaplecioną linką jak również bez niej. Otwory w rękojeści pozwalają dowiązać nóż do drzewca i przeistoczyć go w razie sytuacji awaryjnej w improwizowaną włócznie.

W zestawie wraz z nożem otrzymujemy lekką, polimerową pochewką z klipsem, posiadającą regulacją kąta ustawienia. Pozwala to na przenoszenie noża w pozycjach: tip-up, tip down oraz w poziomie.


Jeśli szukasz solidnego i niewielkiego zarazem narzędzia, które chcesz zabrać na przygodę swojego życia, nóż GERBER BEAR GRYLLS PARACORD będzie naprawdę dobrym wyborem.


Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

- producent: GERBER
- nóż typu fixed
- stal nierdzewna: 5Cr15MoV
- materiał okładzin: paracord
- typ ostrza: clip point
- długość całkowita: 197 mm
- długość ostrza: 83 mm
- masa: 163 g
- w zestawie polimerowa pochewka
 
Opinie

Opinie o Nóż Gerber BG Bear Grylls Paracord (31-001683)

super
super
Ocena
Bartosz (Dodano 03.07.2014)
Bardzo dobry sprzęt
Bardzo dobry sprzęt
Ocena
Krzysiek (Dodano 07.05.2014)
Dobry
Dobry
Ocena
Tomasz (Dodano 17.01.2014)
Dodaj swoją opinię
zamawiam Zamknij