Nóż Gerber BG Bear Grylls Paracord (31-001683)

189,00 zł
Opis

Szczegóły

Nóż GERBER BG PARACORD to esencja noża survivalowego, stworzonego z myślą o przetrwaniu w najcięższych warunkach.  

Nóż GERBER BG PARACORD to solidne narzędzie typu full tang ( z jednego kawałka stali ) wykonane ze stali nierdzewnej 5Cr15MoV, zapewniającej należyty kompromis pomiędzy łatwością ostrzenia i czasem utrzymania ostrości roboczej. Głownia typu clip point o wklęsłym szlifie, świetnie sprawdzi się podczas ciężkiej, terenowej pracy. Rampa kciuka ( na grzbiecie głowni ) oraz podcięcie na palec wskazujący ( u nasady ostrza ) pozwalają na pewne prowadzenia noża podczas bardziej precyzyjnych prac.

W nożu GERBER BEAR GRYLLS PARACORD, zrezygnowano z klasycznych okładzin, stosując jedynie oplot z linki paracordowej ( 115 cm ), dzięki czemu zmniejszono masę noża oraz zapewniono awaryjny zapas linki, przydatnej w naprawdę wielu sytuacjach. Nóż wygodnie leży w dłoni zarówno z zaplecioną linką jak również bez niej. Otwory w rękojeści pozwalają dowiązać nóż do drzewca i przeistoczyć go w razie sytuacji awaryjnej w improwizowaną włócznie.

W zestawie wraz z nożem otrzymujemy lekką, polimerową pochewką z klipsem, posiadającą regulacją kąta ustawienia. Pozwala to na przenoszenie noża w pozycjach: tip-up, tip down oraz w poziomie.


Jeśli szukasz solidnego i niewielkiego zarazem narzędzia, które chcesz zabrać na przygodę swojego życia, nóż GERBER BEAR GRYLLS PARACORD będzie naprawdę dobrym wyborem.

Marka Gerber pewna najwyższej jakości daje 25 lat gwarancji na wszystkie Swoje produkty !
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

- producent: GERBER
- nóż typu fixed
- stal nierdzewna: 5Cr15MoV
- materiał okładzin: paracord
- typ ostrza: clip point
- długość całkowita: 197 mm
- długość ostrza: 83 mm
- masa: 163 g
- w zestawie polimerowa pochewka
 
Opinie

Opinie o Nóż Gerber BG Bear Grylls Paracord (31-001683)

super
super
Ocena
Bartosz (Dodano 03.07.2014)
Bardzo dobry sprzęt
Bardzo dobry sprzęt
Ocena
Krzysiek (Dodano 07.05.2014)
Dobry
Dobry
Ocena
Tomasz (Dodano 17.01.2014)
Dodaj swoją opinię
zamawiam Zamknij