Maczeta GERBER BOLO

189,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Maczeta GERBER BOLO to zmodernizowane narzędzie survivalowe, które bezpośrednio nawiązuje do klasycznej maczety filipińskiej, stosowanej do karczowania, rąbania drewna oraz innych prac gospodarczych. 

Masywną głownię o długości 394 mm, wykonano z trwałej stali nierdzewnej1050, pokrytej czarną warstwą antykorozyjną. Wykorzystana stal węglowa dobrze utrzymuje ostrość, łatwo ją naostrzyć w terenie, a dzięki wysokiej elastyczności jest również odporna na odkształcenia.
Środek ciężkości głowni został przeniesiony na jej zakończenie, co w połączeniu z wybrzuszonym ostrzem powoduje, że maczeta posiada doskonałe właściwości tnące, a w samą pracę nie musimy wkładać zbyt wiele energii.

Ergonomiczną rękojeść maczety GERBER BOLO wykonano z elastycznego tworzywa, dobrze tłumiącego wstrząsy, oraz zapewniającego pewny i wygodny chwyt. Chwyt jest na tyle długi, że z powodzeniem może dwuręcznie operować maczetą. W zakończeniu chwytu znajduję się otwór, przez który przewleczona jest linka zabezpieczająca. Do transportu maczety przy pasie służy wzmacniany pokrowiec wykonany z balistycznego nylonu, odpornego na udar mechaniczny i działanie pleśni.

GERBER BOLO godnie nawiązuje do filipińskiego oryginału i polecana jest każdemy, kto szuka wytrzymałego narzędzia do pracy zarówno w terenie jak i na działce czy ogrodzie.

Marka Gerber pewna najwyższej jakości daje 25 lat gwarancji na wszystkie Swoje produkty !Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

- producent: Gerber
- materiał rękojeści: Gator grip rubber
- stal nierdzewna1050
- konstrukcja full tang
- długość całkowita: 572 mm
- długość głowni: 394 mm
- waga: 725,7 g ( z pochwą )
- pokrowiec z nylonu balistycznego
 
Opinie

Możesz być takżezainteresowany produktami

zamawiam Zamknij