Maczeta Gerber Compact Clearpath z pochwą nylonową

219,00 zł Darmowa dostawa
LUB

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Marka Gerber pewna najwyższej jakości daje 25 lat gwarancji na wszystkie Swoje produkty !

Maczeta Gerber Compact Clearpath to kompaktowa maczeta turystyczna wyposażona dodatkowo w grzbietową piłę do cięcia drewna, zwiększająca funkcjonalność narzędzia w terenie.


Ideą, która przyświecała projektantom Gerber Compact Clearpath było stworzenie lekkiego narzędzia o szerokim spektrum zastosowań, które można spakować i przenosić w plecaku. Gerber Compact Clearpath łączy cechy maczety i piły do drewna, dzięki czemu nie musimy przenosić dwóch osobnych narzędzi, a także zmniejszamy ciężar i przestrzeń naszego ekwipunku.


Maczeta posiada rękojeść Gator Grip, o antypoślizgowej fakturze, zapewniającej pewny chwyt podczas pracy. Masywny jelec oraz podcięcie na palec wskazujący chronią przed zsunięciem się dłoni na ostrze oraz zapewniają lepszą kontrolę i wygodę użytkowania.

W zestawie znajduje się smycz na nadgarstek, która po zamocowaniu na rękojeści, zapobiega wypadnięciu maczety z dłoni podczas intensywnej pracy.

Do przenoszenia maczety otrzymujemy pochewkę z mocowaniem na pas, wykonaną z odpornego na wilgoć i pleśń nylonu.


Gerber Compact Clearpath to kompaktowe narzędzie typu 2w1 (dwa w jednym), które może nam towarzyszyć podczas naszej aktywności outdoorowej, sprawdzi się również w ogrodzie lub na działce.

W zestawie: smyczka na rękę, nylonowa pochewka, maczeta Gerber Compact Clearpath.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

producent: Gerber
stal nierdzewna
rękojeść: Gator grip + tworzywo sztuczne
długość całkowita: 439 mm
długość ostrza: 279 mm
ciężar: 512 g
Opinie

Możesz być takżezainteresowany produktami

zamawiam Zamknij