Nóż COLD STEEL Recon Tanto SK-5 (49LRTZ)

Nóż COLD STEEL Recon Tanto SK-5 (49LRTZ)

Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Nóż COLD STEEL Recon Tanto SK-5 (49LRTZ)

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Kod SKU: 49LRTZ
EAN: 705442017394
W magazynie
Wysyłka w ciągu 24H
389,00 zł
Długość głowni: 178 mm
Grubość głowni: 5 mm
Stal: SK-5
Rękojeść: Kray Ex
Długość całkowita: 298 mm
Waga: 272 g

Recon Tanto firmy Cold Steel to nóż doceniany za niezwykłą wytrzymałość oraz chętnie wybierany przez wojsko i służby mundurowe. Najnowsza wersja ma skrócony tępy próg (ricasso), co przekłada się na dużą krawędź tnącą, która zaczyna się wcześniej.

Ostrze noża, o profilu Tanto, zostało wyprowadzone szlifem płaskim i wykonane ze stali narzędziowej SK-5, wytrzymałej, wysoce odpornej na pęknięcia, wykruszenia i stępienie, a przy tym stosunkowo łatwej do naostrzenia. Głownię noża pokryto czarną powłoką Tuff-Ex™, która eliminuje odblaski i chroni nóż przed korozją.

Wygodna rękojeść z Kray-Ex o antypoślizgowej fakturze zapewnia pewny chwyt, a jelec chroni dłoń przed zsunięciem się na ostrze. Na jej zakończeniu znajduje się otwór na przewleczenie linki lub paracordu. Kabura z czarnego tworzywa Secure-Ex umożliwia multipozycyjne mocowanie do pasa, bądź ekwipunku.

Recon Tanto to doskonały nóż taktyczny, który został zaprojektowany, aby wytrzymać w najtrudniejszych warunkach i sprostać każdemu działaniu.

Więcej informacji
Kod SKU49LRTZ
ProducentCOLD STEEL
EAN705442017394
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Więcej z COLD STEEL
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com