Maczeta Gerber BG Bear Grylls Parang EQU507

Special Price 179,00 zł

Normalna cena: 199,00 zł

Opis

Szczegóły

Maczeta typu Parang opracowana we współpracy z guru survivalu - skoczkiem spadochronowym i pilotem balonowym, byłym żołnierzem Pułku Rezerwowego SAS, przewodniczącym brytyjskich skautów i zdobywcą licznych rekordów Guinessa - Bearem Gryllsem.

Przeznaczona nie tylko dla survivalowców, ale i dla każdego miłośnika przebywania na świeżym powietrzu, który ceni sobie narzędzia wysokiej jakości.

Bear Grylls Survival Series jako zaaprobowane do survivalu narzędzia o najwyższych parametrach użytkowych, wykonanych z najwyższej jakości materiałów.

Maczeta o konstrukcji full tang z klingą o długości 343 mm wykonana ze stali wysokowęglowej, bardzo dobrze trzyma ostrość jest odporna na korozję i łatwa do naostrzenia.

Gumowa rękojeść posiada antypoślizgowe teksturowanie, dzięki któremu maczeta pewnie leży w dłoni nawet w warunkach dużej wilgotności. Zakrzywione ostrze bardzo dobrze sprawdzi się przy wycinaniu zarośli czy małych gałęzi.

Rękojeść posiada również otwór w tylnej części chwytu, w którym zamontowano linkę zabezpieczająca przed zgubieniem - poprawia bezpieczeństwo w trakcie pracy.

W komplecie z maczetą znajduje się kabura wykonana z wytrzymałego nylonu.

Marka Gerber pewna najwyższej jakości daje 25 lat gwarancji na wszystkie Swoje produkty !

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

-Długość całkowita: 495 mm
-Długość głowni: 343 mm
-Stal: 1055
-Waga: 550 g (720 g z pokrowcem)
-Producent: Gerber, USA

 

Opinie

Opinie o Maczeta Gerber BG Bear Grylls Parang EQU507

Maczeta naprawdę ma moc!
Kawał żelastwa! Maczeta naprawdę ma moc!
Ocena
Sławek (Dodano 05.04.2013)
Dodaj swoją opinię

Możesz być takżezainteresowany produktami

zamawiam Zamknij