Kolter Guard

Wśród produktów obronnych w naszej ofercie, na szczególne wyróżnienie zasługuje linia produktów pod marką Kolter Guard, obejmująca wyłącznie artykuły służące do samoobrony dla osób cywilnych, agncji ochrony oraz służb mundurowych. W bogatej gamie produktowej Kolter Guard dostępne są m.in. gazy pieprzowe, paralizatory, pałki teleskopowe, pistolety hukowo-gazowe oraz alarmy osobiste i odstraszacze zwierząt.

 Kolter Guard RMG

Dbanie o ochronę własnego zdrowia jest niezwykle ważne, zwłaszcza, gdy poruszasz się po ulicach po zmroku. To także doskonałe zabezpieczenie dla kobiet, które obawiają się silniejszych i niebezpiecznych mężczyzn. Warto więc sprawdzić, co przygotowaliśmy od firmy Kolter Guard RMG.

Renomowana firma Kolter Guard w służbie miłośnikom militariów

Samoobrona bez zezwoleń – to idea przyświecająca producentowi tego rodzaju produktów dostępnych poniżej, wśród których znajdziesz choćby paralizatory Kolter Guard. To jedna z najbardziej znanych firm produkujących broń niezabijającą i różnego rodzaju przedmioty do samoobrony na świecie. Obecnie zajmuje się stałym doskonaleniem kolejnych technologii używanych w trakcie samoobrony przed atakami. Dlatego wszystkie produkty są niezawodne i skuteczne w najważniejszym momencie i kiedy tylko tego chcesz.

Sprawdź, jakie paralizatory Kolter Guard są dostępne w naszym sklepie

Sami dokładnie sprawdziliśmy nasz asortyment i wiemy, że jest skuteczny i bezpieczny w stosowaniu. Przeważa wygoda ruchów i kompaktowe rozmiary, bo na przykład gazy pieprzowe Kolter Guard są tak niewielkie, że świetnie zmieszczą się w kieszeni czy damskiej torebce, zapewniając całkowite bezpieczeństwo i reakcję wówczas, gdy to będzie potrzebne. Warto zwrócić uwagę, że gazy, paralizatory i pistolety hukowe spełniają wymagane normy, są bezpieczne dla właściciela i znacznie poprawiają bezpieczeństwo na ulicach.

Kategoria paralizatorów i gazów pieprzowych Kolter Guard i podkategorie

Wśród wielu produktów Kolter Guard z tej kategorii można dokonać podziału i wyodrębnić kilka poszczególnych podkategorii:

  • Pistolety hukowe: w zestawach i bez, np. Phantom 5.6 Phantom kaliber 6 mm.

  • Gazy pieprzowe

  • Odstraszacze na zwierzęta i paralizatory: tu warto sprawdzić np. odstraszacz Doghaser 2 3w1.

  • Akcesoria dodatkowe: na przykład zestaw wyciorów do broni alarmowo-hukowej.

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo! Sam

Mając w kieszeni takie produkty jak gaz pieprzowy czy pistolet hukowy, łatwiej uda Ci się obronić, gdy ktoś zaatakuje Cię na ulicy czy we własnym domu. Szybciej obronisz się przed napastnikiem i unikniesz przykrych konsekwencji. Warto się bronić, więc sprawdź cały asortyment lub poszukaj w innych kategoriach naszego sklepu.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

4 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

4 produkt(ów)