Pistolet gazowy KOLTER RMG-23. Zestaw kabura+wkład

Pistolet gazowy KOLTER RMG-23. Zestaw kabura+wkład

Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Pistolet gazowy KOLTER RMG-23. Zestaw kabura+wkład

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Kod SKU: RMG-23-zestaw1-kab+wkł
EAN: 5902944169421
W magazynie
Wysyłka w ciągu 24H
269,00 zł

Zestaw z pistoletem, który do złudzenia przypomina prawdziwą broń, z tą różnicą, że nie strzela amunicją, tylko chmurą gazu pieprzowego


Pistolet gazowy Kolter RMG-23 to sprawdzony miotacz gazu pieprzowego w kompaktowej wersji, dostępny bez pozwolenia i rejestracji.

Ręczny miotacz gazu KOLTER RMG-23 to urządzenie obronne, które do złudzenia przypomina prawdziwy pistolet, z tą jednak różnicą, że nie strzela ostrą amunicją, tylko wyrzuca pod ciśnieniem chmurę gazu pieprzowego o bardzo wysokim stężeniu kapsaicyny.

W zastosowaniu obronnym, kapsaicyna bardzo skutecznie oddziałuje na skórę, oczy oraz układ oddechowy, powodując trudności w oddychaniu, silne i uciążliwe podrażnienia oczu i śluzówki. Napastnik nie może otworzyć oczu, czuje pieczenie i łzawienie.

Ponadto odczuwa duszności i brak możliwości swobodnego oddychania.

Jest to biologiczny i bezpieczny dla zdrowia i oczu gaz pieprzowy, który bardzo skutecznie obezwładnia napastnika na ok. 30 minut po czym objawy mijają nie powodując żadnych długotrwałych obrażeń wzroku i węchu.

W skład zestawu wchodzi:

1. Pistolet gazowy KOLTER RMG-23 z zamontowanym wkładem gazowym
2. Zapasowy wkład gazowy
3. Kabura skórzana  z mocowaniem do pasa lub pod szelki

 

UWAGA! Szelki nie wchodzą w skład tego zestawu.

Pistolet wykonano z wytrzymałego polimeru o matowej, antypoślizgowej fakturze oraz elastycznej gumy, z której powstały okładziny.

RMG-23 jest kompaktowy, ma również niewielką masę (210 g), co kwalifikuje go jako idealne rozwiązanie obronne dla kobiet, bez problemu bowiem mieści się niemal w każdej damskiej torebce.

Wymienny wkład z gazem pieprzowym montowany jest w chwycie pistoletu, pod gumowymi okładzinami.

Jego wymiana jest niezwykle prosta i zajmuje zaledwie kilka sekund, wystarczy wypiąć gumową okładzinę i zastąpić zużyty wkład nowym.

Wkład gazowy o pojemności 15 ml produkcji niemieckiej zapewnia do 6 wyrzutów chmury gazowej o zasięgu ok. 2 m, co pozwala skutecznie zatrzymać napastnika w bezpiecznym dla nas dystansie.

Efekty działania gazu trwają nawet do 20 minut, pozwalając nam bezpiecznie oddalić się i zawiadomić organy ścigania.

Pistolet RMG-23 jest gotowy do działania od razu po zakupie (posiada zamontowany wkład gazowy), przed użyciem należy jedynie go odbezpieczyć bezpiecznikiem suwakowym chroniącym przed przypadkowym strzałem.

Wkład z gazem pieprzowym posiada długi termin ważności (3 letni), podczas którego czynnik drażniący nie traci swych właściwości.

Skuteczne działanie środka pieprzowego zostało potwierdzone na osobach będących pod wpływem alkoholu, narkotyków i innych środków odurzających.

W odróżnieniu od standardowych miotaczy gazu, pistolet gazowy RMG-23 ma dodatkowy atut, opierający się ma zaskoczeniu i działaniu psychologicznym.

W wielu bowiem sytuacjach, napastnicy zrezygnują ze swych zamiarów na sam widok wydobytej broni, sygnalizujący im, że mam zamiar aktywnie się bronić.

Kabura pozwala wygodnie i dyskretnie przenosić pistolet na pasie spodni lub pod pachą za pomocą szelek, w zależności od preferencji.

Pistolet gazowy RMG-23 to sprawdzone urządzenie obronne, dostępne w przystępnej cenie i, co najważniejsze, bez zezwoleń i rejestracji, jednym warunkiem zakupu jest pełnoletniość kupującego.

Więcej informacji
Kod SKURMG-23-zestaw1-kab+wkł
SymbolProducentaRMG-23-zestaw1-kab+wkł
ProducentKOLTER
EAN5902944169421
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com