Fenix

Fenix - latarki, lampki i filtry

Jeden z najbardziej renomowanych i wiodących producentów szerokiej gamy latarek, lampek i systemów oświetlenia dla użytkowników zarówno cywilnych, jak i mundurowych. Produkty marki Fenix świetnie sprawują się w zastosowaniach takich, jak wszelkiego typu strzelectwo, myślistwo, outdoor, jazda rowerem lub wspinaczka. W ofercie firmy Fenix Light znajdują się latarki taktyczne, dedykowane do broni palnej, lub replik np. ASG, latarki czołowe, kątowe, lampki rowerowe. Producent przygotował również uniwersalne i wielofunkcyjne systemy montażowe do broni, rowerów i części garderoby, a także akcesoria, jak np. kabury na latarki, filtry, dyfuzory, żelowe włączniki czy przenośne źródła energii.

Potrzebna podczas wypraw surwiwalowych, jazdy rowerem, podróży turystycznych czy w końcu wspinaczki. Uniwersalne i niezbędne wyposażenie każdej wycieczki do lasu czy na kemping. Warto sprawić sobie swoją ulubioną latarkę.

Renomowany producent najlepszych latarek na rynku

To jedna z najbardziej znanych firm produkujących latarki i lampy surwiwalowe na świecie. Fenix od lat dbała o rozwój swoich produktów i dziś jest jedną z polecanych firm, której produkty pojawiają się u profesjonalistów uprawiających strzelectwo czy kolarstwo górskie, ale także wspinaczkę czy biegi na orientację. Współpracujemy tylko z najlepszymi, więc ich produktów nie mogło zabraknąć w naszym asortymencie. Sami także weryfikujemy to, jak szeroką ofertę mamy, dlatego w tym przypadku możemy polecić wszystkie punkty z poniższej kategorii.

Sprawdź, czemu warto postawić na latarki Fenix

Latarki czy lampy są wykorzystywane przez specjalistów nie dlatego, że są ładne – choć firma dba także o swój markowy sznyt – ale przede wszystkim dlatego, że są niezawodne i trwałe. Latarki Fenix wytrzymują bardzo duże obciążenia, sprawdzają się w ekstremalnych warunkach i dają najlepsze możliwości do rozświetlenia przestrzeni. To zastosowana nowoczesna technologia umożliwia lepsze skierowanie snopu światła i przygotowanie trwalszej i bardziej odpornej na zadrapania obudowy.

Fenix – podział kategorii na podkategorie

W ramach tej kategorii możemy wydzielić kilka podkategorii:

  • Latarki: różnego rodzaju modele przeznaczone dla specjalistów i miłośników wędrowania amatorskiego, w tym na przykład model Fenix PD35 Tac.

  • Akcesoria: w tej podkategorii znajdziesz akumulatory oraz specjalne ładowarki.

Wybierz swoją latarkę w dobrej cenie

Sprawdź, czy masz już wszystkie przedmioty na wyprawę surwiwalową i nie zapomnij o latarce. Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem poniżej oraz do wybrania produktów z innych kategorii naszego sklepu, by lepiej przygotować się do wyjazdów turystycznych, wypraw w nieznane czy uprawiania sportu. Zapraszamy!

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-32 of 239

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-32 of 239