Farba do kamuflażu BCB Chameleon Camo woodland

19,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Trójkolorowa farba maskująca BCB Chameleon Camo, wyprodukowana przez markę BCB International. Produkt przeznaczony dla wojska, opracowany w zamiarze podołania warunkom współczesnego miejsca walki.

Nie świeci w podczerwieni, nie jest tłusta, nie rozpuszcza się pod wpływem potu i nie powoduje reakcji alergicznych. Ma wysoki wskaźnik ochrony przeciwsłonecznej wynoszący 65. Barwnik farby jest bardzo gęsty i nieprzezroczysty - już minimalna dawka wystarcza na zamaskowanie sporej powierzchni twarzy.

Pojemnik mieści 3 kolory farby kryjącej, dostosowanych barwą do idealnych warunków środowiskowych regionu europejskiego (Woodland): brązowy, zielony, czarny (Deep Matt Black, Olive Green, Service Brown). Zasobnik wykonany jest z trwałego tworzywa syntetycznego ABS połączonego z niewielkim akrylowym lusterkiem, które poprawia aplikację kamuflażu.

Farbka maskująca BCB nie zawiera wazeliny, nie brudzi mundurów, jest wodoszczelna, również może być z swobodą usunięta mydłem, detergentem czy chusteczkami do wycierania farb kryjących.

Kompaktowe wymiary: 80 x 70 x 15 mm
Waga: 50 g

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Opinie

Możesz być takżezainteresowany produktami

zamawiam Zamknij