Opaska-chusta chłodząca BCB (CL085S)

24,00 zł
Opis

Szczegóły

Podczas spacerowania, biegania bądź ćwiczeń w gorące dni ważne jest, by nie rozgrzać za bardzo swojego ciała i utrzymać odpowiednią temperaturę. Klientom ćwiczącym długo i intensywnie polecamy opaskę chłodzącą BCB, wartościowy dodatek dla każdego sportowca.

Opaska chłodzącą BCB zapewnia komfortowe uczucie chłodu oraz utrzymuje odpowiednią temperaturę. Chroni przed nadmiernym zgrzaniem się oraz schładza rozpalone ciało sportowca. Przed użyciem opaskę należy zanurzyć w niewielkiej ilości bardzo zimnej wody i trzymać w niej od 15 do 20 minut. Efekt chłodzenia można zwiększyć dzięki umieszczeniu mokrej w lodówce. BCB chłodzi ciało sportowca przez kilka dni w zależności od temperatury, wilgotności i aktywności sportowej. Efekt chłodzenia maleje stopniowo przez parę dni, aż przestaje działać. Po wyczerpaniu się chłodu opaskę można ponownie zmrozić trzymając w zimnej wodzie lub w lodówce. Dzięki temu dodatek jest wielokrotnego użytku i można go stosować podczas długich ćwiczeń.

Opaska chłodzi zgrzane ciało utrzymując właściwą temperaturą. Powinno się ją umieszczać na nadgarstku, szyi bądź czole, gdyż w tych miejscach przynosi największy efekt.
 
Bieganie, treningi, ćwiczenia, bądź długie spacery w gorące dni odwadniają ciało człowieka. W takich sytuacjach wskazane jest często przyjmowanie płynów, a także utrzymanie właściwej temperatury ciała. Opaska BCB wstrzyma nadmierne pocenie i dostarczy komfortowego uczucia chłodu. Wskazana jest głównie w gorące dni lub podczas wyjazdu do strefy gorącego klimatu. Warto również pamiętać, że opaska BCB jest używana przez polskich żołnierzy stacjonujących w Afganistanie i włączona do standardowego sprzętu wszystkich żołnierzy NATO.   

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

- producent: BBC
- zapewnia chłodzący efekt nawet przez kilka dni
- wymiary: 900x45mm
- kolor: coyote

Opinie

Opinie o Opaska-chusta chłodząca BCB (CL085S)

Wysoka jakość, zgodność z opisem.
Wysoka jakość, zgodność z opisem.
Ocena
sauron (Dodano 18.04.2014)
Produkt bardzo dobrze zapakowany spełniający swoje zadanie.
Produkt bardzo dobrze zapakowany spełniający swoje zadanie.
Ocena
Paweł (Dodano 05.04.2013)
Dodaj swoją opinię

Możesz być takżezainteresowany produktami

zamawiam Zamknij