Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

3M PELTOR

3M PELTOR
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 13

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 13

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Peltor od 3M

Poznaj działający na całym świecie koncern, który dba nie tylko o wysoką jakość produktów, ale także o otaczający cię świat. 3M Peltor spełni twoje oczekiwania i jednocześnie pokaże ci najnowsze technologie, na które musisz zwrócić uwagę. Zamów już teraz jeden z ich produktów i samodzielnie sprawdź ich wyjątkowość!

Poznaj 3M Peltor – amerykańska jakość w Polsce!

3M to amerykański koncern, który powstał w 1902 roku. Działa w wielu krajach świata i w sumie zatrudnia prawie 100 tys. pracowników. Co roku wartość sprzedaży produktów wynosi prawie 30 mld dolarów! W Polsce także można znaleźć fabryki 3M Peltor, które są obecne na rynku od ok. 30 lat. Firma posiada 4 ośrodki produkcyjne, w tym dwa we Wrocławiu, w Janowie oraz w Rabce. W sumie w Polskich fabrykach pracuje ok. 4 tys. pracowników.

3M Peltor dba o środowisko

Firma 3M Peltor dba o środowisko. Do 2050 roku ma osiągnąć tzw. neutralność węglową, co oznacza, że na całym świecie przestanie wykorzystywać spalanie węgla do napędzania swoich produkcji. Ten cel będzie kosztował przedsiębiorstwo w sumie miliard dolarów! Co jednak ważne, w Polsce ten cel już został osiągnięty. Produkty tworzone w lokalnych zakładach są więc wytwarzane w fabrykach napędzanych prądem elektrycznym, który został wyprodukowany w ekologiczny sposób.

Kup, aby wesprzeć dobre warunki pracy

3M dokłada wszelkich starań, aby pracownicy mieli zapewnione jak najlepsze warunki pracy. Nie bez powodu przedsiębiorstwo zostało uznane za jedną z Najbardziej Etycznych Firm Świata wg. Ethisphere Institute. Wsparcie pracowników jest niezwykle istotne, tak samo jak lokalne społeczności, w których ci żyją. Dlatego odziały funkcjonujące w Polsce wspierają wrocławski Bank Żywności, dostarczają komputery do szkół, a także angażuje się w akcje świąteczne. Jeśli więc zależy ci, aby produkty, które kupujesz, pochodziły z szanujących człowieka oraz jego rozwój źródeł, musisz koniecznie zainteresować się tym, co znajdziesz w ofercie 3M Peltor. Na pewno nie będziesz tego żałować!