Słuchawki PELTOR Bulls Eye II, czarne ochronniki słuchuSłuchawki PELTOR Bulls Eye II, czarne ochronniki słuchu (H520F-440-SV)

139,00 zł
LUB

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Wysokiej klasy ochronniki słuchu 3M Peltor Bull's Eye II, stworzone przez renomowanego, szwedzkiego producenta, wykonane w kolorze czarnym.


Ochronniki słuchu zalecane są w warunkach podwyższonego hałasu, zatem stanowią nieodzowny element wyposażenia myśliwych, strzelców sportowych, sędziów na zawodach strzeleckich czy instruktorów strzelectwa.


Wytłumiające muszle zakończone są miękką pianką pokrytą delikatną, przyjemną w dotyku skórą. Dzięki takiemu wykończeniu nauszniki nie uciskają i nie męczą głowy przy dłuższym użytkowaniu. Dwupunktowe, regulowane mocowanie muszli daje możliwość idealnego dopasowania ochronników Peltor do własnej głowy, jak również zapewnia bardzo dokładne przyleganie do głowy, a co za tym idzie, podwyższone tłumienie odgłosów zewnętrznych. Odpowiednia konstrukcja zapewnia możliwość złożenia ochraniaczy, co przydaje się podczas transportu. Przemyślana, ergonomiczna konstrukcja czaszy tłumiących gwarantuje, iż nauszniki nie kolidują z kolbą broni podczas składania się do strzału.


Jeśli planujesz zająć się strzelectwem hobbystycznie lub profesjonalnie, albo po prostu pracujesz w hałasie, to ochronniki słuchu 3M Peltor Bull's Eye II są produktem, który musisz mieć!

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Producent: Peltor, Szwecja
Typ: nauszniki pasywne
Poziom ochronny: 94-105 dB
Stopień tłumienia: SNR 31 dB
Kolor: czarny
Waga: 230 g

Opinie
zamawiam Zamknij