Scyzoryk Victorinox Pioneer, 8 funkcji, dł.93mm, srebrny (0.8201.26)

199,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Scyzoryk Victorinox Pioneer, srebrny, 93mm to jeden z najbardziej popularnych i jednocześnie najładniejszych scyzoryków oferowanych przez szwajcarskiego producenta. Jego historia sięga lat 60 ubiegłego wieku i do dzisiaj model ten cieszy się ogromnym zainteresowaniem klientów na całym świecie.

Scyzoryk Pioneer posiada osiem bardzo praktycznych funkcji, które zostały oprawione w bardzo estetyczne i trwałe okładziny. Narzędziem głównym jest duże ostrze, które zostało wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Odpowiednia długość oraz szlif pełny płaski powodują, że bez problemu wykonany nim większość czynności dedykowanych dla noża EDC – codziennego użytku. Ostrze, podobnie jak pozostałe narzędzia, posiada system slip-joint, czyli mechanizm, który podtrzymuje głownię w pozycji otwartej. W tego typu narzędziach jest to rozwiązanie w zupełności wystarczające.

Okładziny w modelu Pioneer zostały wykonane z aluminium o bardzo wygodnej i estetycznej fakturze. Z jednej strony znajduje się charakterystyczne logo producenta natomiast z drugiej producent umieścił fragment płaskiej powierzchni służącej np. do okazjonalnego graweru. Całość konstrukcji została połączona za pomocą bardzo estetycznych nitów.

Funkcje i narzędzia modelu Pioneer: 
- duże ostrze gładkie
- rozwiertak
- otwieracz do puszek
- mały wkrętak płaski
- otwieracz do butelek
- duży wkrętak płaski
- narzędzie do ściągania izolacji

Scyzoryk Victorinox Pioneer, posiada wieczystą gwarancję producenta!

Produkt otrzymujemy zapakowany w klasyczne, estetyczne kartonowe pudełko producenta.Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

- producent: Victorinox
- aluminiowe okładziny
- długość: 93 mm
- 7 funkcji

Opinie

Możesz być takżezainteresowany produktami

zamawiam Zamknij