Rewolwer czarnoprochowy Uberti New Improved Army .44 8 " Buffalo Bill 1858

4 469,00 zł Darmowa dostawa

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Rewolwer Uberti 1858 New Improved Army 8 " Buffalo Bill .44 

 

Aby upamiętnić 100-lecie śmierci Williama Fredericka "Buffalo Bill" Cody (1846-1917), Uberti wprowadza limitowaną edycję, w pełni grawerowaną wersję słynnego rewolweru 1858 Remington w kolorze czarnym. Rewolwer jest w wyprodukowany w bardzo limitowanej edycji 500 sztuk na cały świat.


O swoim Remingotnie Bill zwykł mawiać – „ Ten rewolwer nigdy mnie nie zawiódł.” Oryginał, który był wzorem dla repliki Uberti, Cody przez wiele lat wykorzystywał jako profesjonalny łowca bawołów i zwiadowca armii podczas w latach 60. i 70. XIX w.


Ekskluzywna edycja tej legendarnej broni palnej została bogato grawerowana w pracowni mistrza Cesarego Giovanelliego, znanego w świecie grawera broni palnej. Grawer jest wykonany ręcznie, co sprawia, że każdy rewolwer jest unikatem. Kwiatowy wzór pochodzi z oryginalnego, dziewiętnastowiecznego wzoru i pokrywa całą metalową powierzchnię rewolweru - od kurka do kabłąka rękojeści od kabłąka spustowego aż po dźwignię ładowania.


Uberti USA 1858 Buffalo Bill Limited Edition jest wykonany w oryginalnym kalibrze .44 i posiada głębokie niebieskie oksydowanie, kurek z hartowanej stali, mosiężną osłonę spustową i teksturowane syntetyczne uchwyty z w stylu kości słoniowej. Lufa posiada obustronnie wygrawerowane, pozłacane inskrypcje, z latami narodzin i śmierci Buffalo Bill z jednej strony, a z drugiej strony nazwą tej legendarnej postaci amerykańskiego Zachodu.


Dane techniczne:

  • Kaliber .44
  • Długość lufy : 8 cali / 20,3 cm
  • Długość całkowita : 13,6 cali
  • Waga : 1,27 kg

 

Wykończenie grawerowane, inskrypcje pozłacane, chwyt wykonany z syntetycznej imitacji „kości słoniowej”

 

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Opinie
zamawiam Zamknij