Smar Lightning No 1 - Twardy (C/ POL SMAR LIGHTNING NR1) (SA415)

Smar Lightning No 1 - Twardy (C/ POL SMAR LIGHTNING NR1) (SA415)

Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Smar Lightning No 1 - Twardy (C/ POL SMAR LIGHTNING NR1) (SA415)

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Kod SKU: KAL.118736
EAN: 5902944139295
W magazynie
Wysyłka w ciągu 4 dni
39,00 zł

Smar Lightning No 1 - Twardy

THUNDER 

Smar twardy przeznaczony do zasmarowywania komór w rewolwerach kapiszonowych, pocisków do broni odtylcowej oraz broni na amunicję scaloną. Przy wyższych temperaturach powietrza (powyżej 25 stopni) nadaje się również do smarowania flejtuchów.

Użycie tego smaru zmniejsza opory pocisku podczas przechodzenia przez przewód lufy (większa prędkość początkowa), minimalizuje efekt ołowienia, zmniejsza nagromadzanie nagaru prochowego oraz ułatwia czyszczenie po strzelaniu. Regularne stosowanie produktu w wyraźny sposób polepsza celność broni oraz zmniejsza zużycie przewodu lufy. Eliminuje także potrzebę częstego czyszczenia pomiędzy strzałami.

Twardy smar do broni czarnoprochowej Lightning No 1

 

Przedstawiamy twardy smar do broni czarnoprochowej, który jest przeznaczony do zasmarowywania komór w rewolwerach na kapiszony, broni na amunicję scaloną oraz smarowania pocisków używanych do broni odtylcowej.

 

Jak dbamy o jakość naszych produktów?

 

Przygotowany smar jest wykonywany przez firmę Sharg – jednego z najważniejszych producentów smarów na świecie – z największą starannością, dzięki czemu wiemy, że każdy produkt z danej partii nie będzie różnił się od pozostałych. Co ważne, producent przygotowuje swoje produkty z naturalnych składników oraz zgodnie z historyczną recepturą, dzięki czemu otrzymujesz smar do broni czarnoprochowej, którego użyjesz z powodzeniem w niejednej sytuacji.

 

Kiedy stosować smar do broni czarnoprochowej?

 

Ten model twardego smaru najlepiej jest stosować w lecie. Przeznaczony jest bowiem do wyższych temperatur, świetnie sprawdza się powyżej 25 stopni Celsjusza, gdy nie tylko może być stosowany do rewolweru kapiszonowego czy broni odtylcowej, ale także nadaje się do smarowania flejtuchów.

 

Dlaczego warto używać smarów do broni?

 

Twarde smary doskonale sprawdzają się w minimalizowaniu oporów pocisku podczas przechodzenia przez przewód lufy. Zastosowanie tego rozwiązania zmniejsza efekt tzw. ołowienia, a także redukuje ilość nagromadzonego nagaru prochowego. To sprawia, że broń dłużej jest sprawna i dodatkowo łatwiej ją czyścić po strzelaniu. Co więcej regularne stosowanie smaru Lightning No 1 do broni czarnoprochowej sprawi, że poprawi się celność borni oraz zmniejszy zużycie przewodu lufy, co wpłynie na jej żywotność. Dzięki temu nie musisz już czyścić broni pomiędzy strzałami.

 

Wybieraj rozwiązania najlepsze dla siebie!

 

W naszym sklepie znajdziesz opakowanie smaru Lightning No 1 os firmy Sharg w opakowaniu o pojemności 100 g. Warto stawiać na sprawdzone rozwiązania i wybierać takie dodatki do broni czarnoprochowej, które poprawią jej jakość i sposób strzelania. Dlatego zajrzyj do całej kategorii smarów, by przekonać się, że wybór jest naprawdę duży, i dobrać właściwy smar twardy lub miękki do posiadanej broni.

Pamiętaj, zawsze stosuj najlepsze jakościowo produkty!
Zawartość opakowania - 100 gr.

Więcej informacji
Kod SKUKAL.118736
ProducentLIGHTNING
EAN5902944139295
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com