Smar Lightning No 3 - Miękki (C/ POL SMAR LIGHTNING NR3)(SA417)

Smar Lightning No 3 - Miękki (C/ POL SMAR LIGHTNING NR3)(SA417)

Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Smar Lightning No 3 - Miękki (C/ POL SMAR LIGHTNING NR3)(SA417)

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Kod SKU: KAL.118738
EAN: 5902944139318
W magazynie
Wysyłka w ciągu 4 dni
39,00 zł

Smar Lightning No 3 - Miękki

 

SMAR LIGHTNING - SMAR THUNDER 

Smar miękki przeznaczony do smarowania flejtuchów oraz pocisków do broni ładowanej odprzodowo. Zalecany  do użycia w niskich temperaturach poniżej 0 stopni. Nadaje się do smarowania mechanizmów wewnętrznych, osi w rewolwerach, gwintów kominków oraz konserwacji broni.

Użycie tego smaru zmniejsza opory pocisku podczas przechodzenia przez przewód lufy (większa prędkość początkowa), minimalizuje efekt ołowienia, zmniejsza nagromadzanie nagaru prochowego oraz ułatwia czyszczenie po strzelaniu.

Regularne stosowanie produktu w wyraźny sposób polepsza celność broni oraz zmniejsza zużycie przewodu lufy. Eliminuje także potrzebę częstego czyszczenia pomiędzy strzałami.

Wyjątkowy, oryginalny miękki smar do broni czarnoprochowej to produkt przydatny każdemu, kto zajmuje się tym rodzajem broni, zwłaszcza poza sezonem letnim. Model, który tu oferujemy, jest przeznaczony do smarowania pocisków broni ładowanej odprzodowo oraz w użyciu z flejtuchami.

 

W jaki sposób dbamy o jakość naszych produktów?

 

Jesteśmy firmą, która współpracuje tylko z renomowanymi dostawcami. Wiemy, że firma LIGHTNING to jeden z najlepszych producentów smarów miękkich na świecie. Potwierdza to ten model Lightning No 3, który został wykonany w oparciu o same naturalne składniki, zgodnie z historyczną, tajemną recepturą zakładu. Serię wyróżnia duża powtarzalność i dbałość, by w każdym pojemniku znalazł się ten sam sprawdzony smar, którego użyjesz niezawodnie podczas każdej sesji z bronią czarnoprochową.

 

Kiedy warto sięgnąć po miękki smar do broni czarnoprochowej?

 

Przeznaczeniem użycia miękkiego smaru jest przede wszystkim niska temperatura. Zaleca się jego stosowanie poniżej zera stopni Celsjusza, choć może być używany także przy nieco wyższych wskazaniach termometru. Produkt można wykorzystać do smarowania wewnętrznych mechanizmów broni, m.in. osi w rewolwerach, ale także gwintów w kominkach oraz do samej konserwacji tego rodzaju narzędzia strzeleckiego.

 

Dlaczego właśnie ten model smarów miękkich?

 

Przedstawiony tu smar jest produktem wytwarzanym od wielu lat, dzięki czemu jego zastosowanie zostało doskonale sprawdzone. To renomowany producent sprawia, że użycie tego smaru tak skutecznie zmniejsza opory pocisku w lufie, co przekłada się na większą prędkość początkową, tak istotną w broni czarnoprochowej. Taki smar do broni czarnoprochowej minimalizuje także efekt ołowienia i zmniejsza ilość nagaru prochowego, co ułatwia czyszczenie broni.

 

Wybieraj tylko sprawdzone rozwiązania!

 

W opakowaniu znajdziesz 100 g smaru, dzięki czemu będziesz mógł regularnie zajmować się swoim egzemplarzem broni czarnoprochowej we właściwy sposób. Zachęcamy także do przejrzenia innych smarów z tej samej kategorii i wyboru właściwych produktów.

Pamiętaj, zawsze stosuj najlepsze jakościowo produkty!

Zawartość opakowania - 100 gr.

Więcej informacji
Kod SKUKAL.118738
ProducentBRON.PL
EAN5902944139318
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com