Rewolwer czarnoprochowy Uberti Navy Fluted .36 7,5" 1861 (0051)

1 599,00 zł Darmowa dostawa

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Rewolwer Uberti 1861 Navy Fluted kal. 36 7,5" to współczesna replika kapiszonowa oparta na legendarnym modeli Colt Navy 1851, który pod względem mechanicznym oraz estetycznym powszechnie uznawany jest na jedną z najbardziej dopracowanych konstrukcji broni.

Uberti Cattleman 1861 to potężny rewolwer czarnoprochowy, z profilowanym orzechowym chwytem, grawerowanym bębenkiem oraz najdłuższą lufą, która zapewnia najwyższą celność na dużych dystansach.

Rewolwer ma szkielet z kutej stali oraz oksydowaną zwężaną lufę 7,5" o skuku gwintu 1/33.. Mechanizm spustowy działa w trybie Single Action. Powiększony kabłąk (osłona spustu), bębenek na 6 kul oraz stałe przyrządy celownicze wykonano z oksydowanej stali o czarnym wykończeniu.

Do ładowania bębna służy podlufowy pobojczyk. Rewolwer został fabrycznie przystosowany do montażu kolby (wycięcie w chwycie).

Uberti 1861 Navy Fluted kal. 36 7,5" to wysokiej jakości rewolwer kapiszonowy o uniwersalnym przeznaczeniu, stanowiący bardzo dobry wybór dla pasjonatów strzelectwa czarnoprochowego.

 

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Opinie
zamawiam Zamknij