Pistolet na kule gumowe i pieprzowe Walther PPQ M2 (2.4760)

999,00 zł
LUB

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Pistolet Walther PPQ M2 na kule gumowe i pieprzowe to skuteczne urządzenie obronne oraz bezpieczny system treningowy, dostępny bez zezwolenia i rejestracji.


Walther PPQ M2 T4E, podobnie jak pistolet w wersji palnej, posiada polimerowy szkielet, na którym osadzono metalowy zamek, dzięki czemu cechuje się realistyczną budową i ciężarem.


Pistolet PPQ M2 jest zasilany kapsułą CO2, montowaną w magazynku za pomocą klucza imbusowego. Klucz stanowi integralną część zdejmowanej okładziny, przez co proces wkręcenia/wykręcenia kapsuły jest łatwy i wygodny. Ogromną zaletę stanowi również fakt, że wkręcona kapsuła może być przechowywana w pistolecie aż przez miesiąc, a pistolet w tym czasie jest w pełni gotowy do użycia. Magazynek, oprócz kapsuły CO2, mieści również 8 kul kalibru .43”, czyli prawie 11 mm.

W zależności od potrzeb z pistoletu możemy strzelać różnego rodzaju kulami kalibru .43 cala, np. gumowymi, pieprzowymi oraz proszkowymi, a także dowolnie miksować ich skład w magazynku. Takie rozwiązanie pozwala wykorzystywać pistolet do samoobrony, treningu strzeleckiego, szkoleń oraz strzelań rekreacyjnych. Zasięg skuteczny wystrzelonej kulki wynosi około 10 m, co pozwala zażegnać zagrożenie w bezpiecznej dla nas odległości, a także przeprowadzić trening strzelecki.


Cechą, która w ogromnym stopniu podnosi realizm działania pistoletu, jest zastosowany system blow-back, czyli odrzut zamka po strzale. Cofający się metalowy zamek zapewnia odczuwalny i silny odrzut, który porównywalny jest z odrzutem broni sportowej małego kalibru. Podobnie jak w broni palnej, po wystrzeleniu ostatniej kulki, zamek blokuje się tylnym położeniu.


Walther PPQ M2 został wyposażony w mechaniczne przyrządy celownicze w postaci stałej muszki oraz regulowanej szczerbinki z kontrastowymi, żółtymi oznaczeniami ułatwiającymi szybkie zgrywanie przyrządów na celu przy słabszym lub szczątkowym oświetleniu.

W przedniej części szkieletu znajduje się szyna akcesoryjna 22 mm, umożliwiająca stosowanie wybranych akcesoriów strzeleckich, np. latarki lub laserowego znacznika celu.

Do przenoszenia pistoletu otrzymujemy polimerową walizkę.


Duża energia wystrzału, realistyczna obsługa manualna oraz mocny system blow-back to cechy, które wyróżniają pistolet Walther PPQ M2 spośród innych podobnych urządzeń obronno-treningowych na rynku. Wybierając pistolet Walther PPQ M2, stawiasz na skuteczność i profesjonalizm!

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kaliber: .43 cala (10,92 mm)
Amunicja: kule gumowe, pieprzowe lub proszkowe
Pojemność magazynka: 8 kul
Prędkość początkowa: 110 m/s
Energia kinetyczna pocisku: poniżej 17 J
Zasięg skuteczny: 10 m
Napęd: 12 g kapsuła CO2
Długość całkowita: 180 mm
Waga: 848 g
Opinie
zamawiam Zamknij