Nóż Cold Steel Steel FGX Balisong (92EAA)

Nóż Cold Steel Steel FGX Balisong (92EAA)

Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Nóż Cold Steel Steel FGX Balisong (92EAA)

Kod SKU: 92EAA
EAN: 705442018964
Brak w magazynie
Chwilowo niedostępne
60,00 zł

Seria FGX to unikalna linia noży Cold Steel wykonanych metodą wtryskową z wytrzymałego tworzywa Grivory. Jest to kompozyt zbliżony do popularnego Zytelu, zawierający mikro-włókna szklane w nylonowej bazie. Dzięki takiej konstrukcji uzyskano nóż lekki, niewrażliwy na czynniki atmosferyczne, nieprzewodzący elektryczności, a także całkowicie amagnetyczny.

Głownie posiadają ostre czubki i wyprowadzone krawędzie tnące, które można dodatkowo podostrzyć. Rękojeść noża wykonana została z teksturowanego tworzywa Griv-Ex, co zapewnia wygodny i pewny chwyt w każdych warunkach.

Uwaga! Nie są to noże przystosowane do codziennego użytku. Ich zasadniczym przeznaczeniem jest incydentalne użycie w sytuacji obrony koniecznej. Dzięki niewygórowanej cenie, lekkości oraz odporności na czynniki atmosferyczne możemy wyposażyć się w większą ilość tego typu ostrzy i umieścić je w noszonej codziennie torbie/aktówce bądź ukryć w wybranych częściach domu, firmy, samochodu a nawet ogrodu. W przypadku brutalnego napadu mogą się okazać doskonałą bronią ostatniej szansy. Sprawdzą się też w roli noża a-magnetycznego dla saperów i poszukiwaczy zabytków wojskowych.

Dane techniczne
Materiał głowni: Grivory
Materiał rękojeści: Kray-Ex
Długość całkowita: 279 mm
Długość głowni: 127 mm
Waga: 62 g

Więcej informacji
Kod SKU92EAA
ProducentCOLD STEEL
EAN705442018964
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Nóż Cold Steel Steel FGX Balisong (92EAA)