Łuk klasyczny ERASER BEETLE JR niebieski, 15-20 lb

Łuk klasyczny ERASER BEETLE JR niebieski, 15-20 lb

Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Łuk klasyczny ERASER BEETLE JR niebieski, 15-20 lb

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Kod SKU: RE-013B
EAN: 5908262164803
Brak w magazynie
Chwilowo niedostępne
199,00 zł
Strzelectwo jest Twoją pasją? Pielęgnuj ją i dziel się swoim hobby z przyjaciółmi oraz rodziną, wybierając odpowiednie łuki klasyczne lub bloczkowe. Poznaj Strzelectwo – łuki klasyczne i bloczkowe POE LANG Łuk klasyczny ERASER BEETLE JR niebieski, 15-20 lb – komfortowy i zapewniający godziny fantastycznej rozrywki. To prawdziwy strzał w dziesiątkę! Zamów go już teraz.

Łuk klasyczny Eraser Beetle Junior jest łukiem refleksyjnym (końce ramion ukształtowano refleksyjnie, co zwiększa jego dynamikę). Wykonany z użyciem nowoczesnych materiałów konstrukcyjnych – ramiona składają się z wytrzymałego i sprężystego włókna szklanego, natomiast majdan wykonany jest aluminium. Co ważniejsze, ramiona łuku posiadają możliwość demontażu, co niezwykle ułatwia transport łuku. Na obu końcach ramion znajdują się wyprofilowane zaczepy cięciwy, wykonane z wytrzymałego tworzywa.


Przeznaczenie łuku

Łuk klasyczny Beetle Junior dedykowany jest – szczególnie ze względu na swoją siłę naciągu oraz typową dla łuków sportowych konstrukcję i osprzęt – osobom rozpoczynającym swoją przygodę z łucznictwem w sportowej odmianie oraz młodzieży. Świetnie nadaje się na rodzinny piknik, zabawę w ogrodzie, ale również na amatorskie zmagania na strzelnicy. Łuk posiada celownik, dlatego umożliwia znacznie więcej, niż tylko intuicyjne strzelanie. Główne zalety tego modelu to: trwałość, wytrzymałość, kompaktowość i stosunkowo niewielka siła potrzebna do korzystania z jego możliwości.


Zestaw

* 3 strzały drewniane
* kołczan ze skóry ekologicznej
* ochraniacz przedramienia
* celownik klasyczny
* podstawka pod strzałę

Więcej informacji
Kod SKURE-013B
ProducentPOE LANG
EAN5908262164803
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Więcej z POE LANG
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com