Leatherman

 

Leatherman - Wysokiej klasy amerykański producent multitooli, scyzoryków wielofunkcyjnych, noży.

Dla Tima Leathermana i Steve'a Berlinera motywacją do zarządzania Leatherman Tool Group, Inc., utworzoną w 1983 roku w Oregonie, było pozostanie blisko potrzeb amerykańskich robotników stawiających na jakość pracy. Leatherman mówi o swoim przedsięwzięciu jako wysiłku zwykłych praktyków – monterów, byłych serwisantów, entuzjastów outdooru – którzy ręcznie składają wszystkie narzędzia.

Produkty, które oferujemy w ramach tej kategorii, są potrzebne w wielu sytuacjach. Bardzo często mogą uratować życie lub stają się elementem niezbędnym w trakcie naprawy. Warto mieć przy sobie multitoole i inne urządzenia multifunkcyjne. Warto postawić na Leatherman.

Legendarna marka, której nie znasz? Korzystaj z produktów Leatherman Polska

Marka Leatherman Polska jest znana na całym świecie jako producent wielofunkcyjnych narzędzi do majsterkowania, napraw, montażu i przydatnych podczas wypraw surwiwalowych. Oryginalnie została założona w 1983 roku przez dwóch przyjaciół w Oregonie i do dziś pozostaje najbardziej znaną firmą produkującą sprzęt surwiwalowy na święcie. Sprawdź, czym mogą Cię zachwycić scyzoryki oraz multitoole z jej logo.

Dla majsterkowicza i surwiwalowca – zastosowanie multitooli Leatherman i nie tylko

Wielofunkcyjność to oczywiście warunek konieczny, by móc mówić o takich przedmiotach, jednak multitool Leatherman to coś więcej niż tylko kilka narzędzi. To przede wszystkim niezwykła wytrzymałość, która sprawia, że wszystkie produkty tej firmy są niezawodne w każdej, nawet najbardziej ekstremalnej sytuacji. Wykonano je zgodnie z nowoczesnymi technologiami, z najlepszych dostępnych materiałów i ograniczono ich łączenia, by nie było miejsca, które może zawieźć. Tak właśnie powstały najlepsze urządzenia multifunkcyjne na świecie.

Jak podzielić kategorię ze scyzorykami Leatherman i innymi produktami tej firmy?

W ramach tej kategorii oferujemy wiele produktów, między innymi scyzoryk Leatherman i wiele innych. Najłatwiej podzielić asortyment na kilka podkategorii:

  • Etui: różnego rodzaje pokrowce na różne modele multitooli.

  • Multitoole: wielofunkcyjne narzędzia spięte ze sobą wygodną rączką, na przykład Leatherman Surge.

  • Scyzoryki i noże składane: podkategoria z takimi modelami jak nóż Skeletool KBX Blue.

  • Akcesoria do surwiwalu: różnego rodzaju zestawy potrzebnych narzędzi czy karabińczyki do wspinaczki z niemalże niezniszczalnych stopów metali.

Wybierz Leatherman Surge i ciesz się niepowtarzalną jakością!

Wybierz Leatherman Wave lub wiele innych modeli multitooli i ciesz się najbardziej wytrzymałym sprzętem surwiwalowym na świecie. Wybierz niezawodność!

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-32 of 72

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-32 of 72

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3