Karabin ASG G&G M1 Garand 6mm AEG (GIG-01-009895-00)

Special Price 1 739,00 zł Darmowa dostawa

Normalna cena: 1 815,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Replika karabinu M1 Garand

Replika pierwszego na świecie karabinu samopowtarzalnego wprowadzonego na użytek armii Stanów Zjednoczonych. Ta kultowa broń w wersji airsoftowej wyprodukowana została przez cenioną firmę G&G tym razem jako AEG. Replika została wykonana z metalu i drewna. Łoże z kolbą i osłony lufy zostały wykonane z drewna - dzięki lakierowaniu uzyskano orzechowy odcień nadający replice charakteru. Newralgiczne części repliki zostały wykonane ze stali.

Po odciągnięciu zamka zyskujemy dostęp do regulacji Hop-Up. Blokada języka spustowego znajduje się w metalowej osłonie języka, dzięki temu można szybko zabezpieczyć replikę przed przypadkowym wystrzałem. Replika posiada dodatkowo w pełni regulowany przeziernik także wykonany z metalu. Przyrządy celownicze składają się z otwartej, dobrze widocznej muszki oraz przeziernika. Replika M1 posiada metalowy zamek, którego dźwięk przeładowania potrafi mile zaskoczyć każdego gracza.

Dzięki gearboxowi V7 generującemu prędkość wylotową na poziomie ~400 FPS oraz lufie o długości 560mm replika doskonale sprawdzi się zarówno na średnich jak i dalekich dystansach.

Zestaw nie zawiera akumulatora ani ładowarki.

W skład zestawu wchodzi: 

- replika
- magazynek
- wycior
- instrukcja obsługi

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Wykonanie: drewno + metal

Długość: 1120mm

Waga: 3970

Kolor: grafitowy + orzechowy

Prędkość wylotowa: ~400 FPS

Napęd: elektryczny

Producent: G&G

Opinie
zamawiam Zamknij