Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

GREAT GUN

GREAT GUN
Zobacz jako Siatka Lista

1 elementu

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

1 elementu

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Great Gun

Czeski producent broni czarnoprochowej, Great Gun to firma zajmująca się produkcją ostrej i treningowej broni. Oferta skierowana jest do wymagającego odbiorcy. Firma charakteryzuje się profesjonalnym i indywidualnym podejściem do klienta. W wyniku wieloletniego doświadczenia zespołu specjalistów od broni Great Gun dostarcza na rynek najwyższej jakości produkty o doskonałych parametrach.

Great Gun – producent broni czarnoprochowej

Broń czarnoprochowa Great Gun to rodzaj repliki broni. Szczególny sposób ładowania polega na tym, że używa się do tego czarnego prochu, podsypki albo przybitki oraz kuli lub pocisku. Czeski producent w swoim asortymencie ma przede wszystkim pistolety czarnoprochowe i klasyczne Derringery, pistolety kapiszonowe dwulufowe i podwójne karabiny kapiszonowe.

Najwyższa jakość i gwarancja zadowolenia klienta

Produkty Great Gun to wspaniały sprzęt zaprojektowany i stworzony dla najbardziej wymagających klientów. Pistolety odznaczają się walorami estetycznymi, dobrą precyzją wykonania oraz świetnymi parametrami. Wszystkie egzemplarze Great Gun objęte są dwuletnią rękojmią oraz dożywotnią gwarancją obejmującą usterki mechaniczne.

Broń Great Gun – repliki pistoletów i karabinów

Broń czarnoprochowa od Great Gun charakteryzuje się efektownym wyglądem. Jeden z rozpoznawalnych pistoletów czarnoprochowych, Derringer 3,5” w wersji treningowej doskonale spełnia swoją funkcję i prezentuje się imponująco. Produkty czeskiej firmy, np. pistolet czarnoprochowy Derringer, wykonane są ze stali utwardzanej. Plastikowa walizka i drewniane pudełko dołączane do broni pozwalają wygodnie przechowywać i transportować sprzęt strzelecki. Do broni można dokupić dedykowany pobijak Great Gun, który umożliwia nabicie pistoletu.

Sprzęt strzelecki Great Gun bez zezwolenia na broń

Broń treningowa Great Gun nie wymaga posiadania oficjalnego zezwolenia na posiadanie broni. Dostępność czarnoprochowców bez zezwolenia regulowana jest ustawą o broni i amunicji z 21. maja 1999 r. Broń czarnoprochowa przeznaczona jest do użytku przez osoby pełnoletnie, legitymujące się dowodem osobistym i posiadające numer PESEL. Czeski producent ma w swojej ofercie również broń palną.

Zasady bezpieczeństwa podczas korzystania broni Great Gun

Firma przykłada wagę do kwestii bezpieczeństwa obchodzenia się z bronią. Wybierając pistolety czarnoprochowe, pamiętaj o zasadach, którymi należy się kierować podczas ćwiczeń strzeleckich. Najważniejsze z nich to odpowiednie przechowywanie broni i zabezpieczenie przed dostępem osób trzecich. Pistolet należy rozładowywać za każdym razem, gdy kończysz strzelanie. Przed rozpoczęciem zajęć strzeleckich trzeba upewnić się, że broń jest gotowa do użytku. Gotowej broni nie można samodzielnie modyfikować w żaden sposób. Należy też na bieżąco czyścić ją i konserwować, a także zwracać uwagę na ewentualne ślady zużycia i awarie.

Broń czarnoprochowa Great Gun to doskonała alternatywa dla innych rodzajów broni. Świetnie nadaje się dla wszystkich pasjonatów strzelectwa i wielbicieli nietuzinkowego sprzętu!

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com