Klucz do rewolwerów i Derringerów Great GUN (SA1519)

Klucz do rewolwerów i Derringerów Great GUN (SA1519)

Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Klucz do rewolwerów i Derringerów Great GUN (SA1519)

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Kod SKU: SA1519
EAN: 5902944160008
Brak w magazynie
Chwilowo niedostępne
45,00 zł

Przedstawiamy klucz do rewolwerów i broni czarnoprochowej, który jest użytecznym dodatkiem przede wszystkim wtedy, kiedy potrzebujemy wyczyścić nasze narzędzie strzeleckie. Świetnie sprawdza się w wielu modelach broni wykonanej przed 1885 rokiem lub w replikach przypominających tamten okres.

 

Czy nasz sklep dba o jakość kluczyków do rewolwerów czarnoprochowych?

 

Zawsze oferujemy naszym klientom najwyższą jakość, niezależnie od tego, czy są to klucze firmy Great Gun czy inne akcesoria do broni czarnoprochowej. Współpraca z tym czeskim producentem jest jednak niezwykle ważna, bo wiemy, że jego produkty są doceniane na całym świecie. Jest znana z tego, że dba o każdy detal odtwarzanych przez siebie egzemplarzy. Jednak i sami sprawdzamy jej możliwości, mając w ten sposób pewność, że to, co oferujemy, jest najlepsze.

 

Kiedy i jak używać klucz firmy Great Gun?

 

Klucz do kominków stosowanych w pistoletach, karabinach i rewolwerach, a więc w broni czarnoprochowej jest potrzebny przede wszystkim do wyczyszczenia broni i odkręcenia kominka od bębna rewolweru. Dzięki temu, że jest to oryginalny klucz, pasuje on do podstawowych modeli, np. firmy Pietta, Uberti czy Pedersoli. Chodzi o to, by nie powodować uszkodzeń w strukturze broni, więc dobierać kluczyki do dokładnego modelu. Klucz tego rodzaju jest także potrzebny do opróżnienia komory bębna po załadowaniu kuli, ale bez oddawania strzału.

 

Dlaczego wybór naszej oferty jest tak korzystny?

 

To wyjątkowa jakość firmy Grat Gun wyróżnia ten klucz do rewolwerów czarnoprochowych. Jest to specjalna seria kluczy wysokiej klasy, które nie tylko mają działać skutecznie i pasować do konkretnych kominków w broni, ale także wyglądać. Ważna jest także trwałość i to, by w całym obrazku nie pojawił się zgrzyt, czyli historyczna nieścisłość. Jeszcze jedna cecha szczególnie wyróżnia ten model – to jedyny na rynku kluczyk hartowany i odkuwany.

 

Zdecyduj się na rozwiązanie dopasowane do Ciebie

 

Wejdź na naszą stronę, by znaleźć więcej akcesoriów do broni czarnoprochowej i wyposaż się nie tylko w kluczyk do rewolwerów, pistoletów czy karabinów z epoki przed 1885 rokiem. Warto zwrócić uwagę na to, co się wybiera.

Pamiętaj, zawsze stosuj najlepsze jakościowo produkty!

Więcej informacji
Kod SKUSA1519
ProducentGREAT GUN
EAN5902944160008
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com