Pobijak Great Gun 9 mm 3,5" 1398 (SA1805)

Pobijak Great Gun 9 mm 3,5" 1398 (SA1805)

Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Pobijak Great Gun 9 mm 3,5" 1398 (SA1805)

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Kod SKU: SA1805
EAN: 5902944163214
Brak w magazynie
Chwilowo niedostępne
25,00 zł

Pobijak Great Gun 9 mm 3.5”

 

Wysokiej jakości pobijak firmy Great Gun do pistoletów, karabinów i rewolwerów o kalibrze 9 mm. Produkt, który zachwyca swoim wykonaniem oraz jakością już od pierwszych chwil używania, rzecz nie do przecenienia dla każdego miłośnika broni wyprodukowanej przed 1885 roku lub jej repliki.

 

Jak dbamy o jakość pobijaka do broni czarnoprochowej?

 

Współpracujemy z najlepszymi, by mieć pewność, że produkty takie jak pobijak do rewolweru czarnoprochowego będzie spełniał oczekiwania naszych klientów. Stale monitorujemy jakość tego, co wybieramy dla Ciebie i wiemy, jak doskonałej jakości są to produkty. W tym przypadku mamy trwałe i mocne drewno połączone z mosiężnym prętem 3.5”, który pasuje do luf kalibru 9 mm.

 

Kiedy warto zastosować pobijak do rewolweru czarnoprochowego?

 

Nasz pobijak jest przygotowany do zastosowania w wielu sytuacjach, gdy precyzyjne ulokowanie kuli w lufie ma znaczenie dla celności strzału. Liczy się precyzja każdego elementu, który ma wpływ na ostateczny efekt. Ten model jest dedykowany przede wszystkim do Derringerów marki Great Gun, gdyż jest to specjalnie przygotowany do tego model przez tę czeską firmę.

 

Dlaczego pobijak firmy Great Gun jest najlepszym rozwiązaniem?

 

Doskonałe wykonanie pobijaka do broni czarnoprochowej wyróżnia go na tle innych tego typu produktów. Choćby wygodna rączka w postaci drewnianego grzybka to kunszt i dopasowanie najbardziej wygodnego kształtu do dłoni. Poza tym mosiężna rurka, która nie odkształci się i doskonale zadba o to, by kula znalazła się w odpowiednim miejscu w lufie. Cała konstrukcja tego produktu została zaplanowana z myślą o broni czarnoprochowej produkowanej przez czeską firmę.

 

Wybierz to, co Ci pasuje

 

Nie wahaj się ani chwili i jak najszybciej wybierz odpowiednie rozwiązanie. Przejrzyj nie tylko ten produkt dokładnie, ale także inne z naszego asortymentu i przekonaj się, że liczy się nie tylko jakość i niezawodność, ale także wygląd, jeśli mówimy o produktach związanych z bronią sprzed 1885 roku.

Pamiętaj, zawsze stosuj najlepsze jakościowo produkty!

Więcej informacji
Kod SKUSA1805
ProducentGREAT GUN
EAN5902944163214
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com