Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Gaz pieprzowy WALTHER PROSECUR OC UV spray - 16 ml - strumień stożkowy (2.2012)

Kod SKU: 2.2012
Kod EAN: 5907461686192
W magazynie
Wysyłka w ciągu 24H
25,00 zł
- strumień stożkowy
- zasięg: 2 m
- stężenie: 10 % OC
- 2 mln jednostek SHU
- czas działania: do 45 min
- wysokość: 8cm
- średnica: 2cm
- produkcja: WALTHER, NIEMCY

Dobrej jakości gaz pieprzowy Walther Pro Secur o bardzo wysokim stężeniu substancji aktywnej zamknięty w poręcznym i kompaktowym pojemniku z możliwością dopięcia do kluczy.


Seria Pro Secur stworzona przez renomowaną firmę Walther to jedne z najlepszych i najskuteczniejszych gazów pieprzowych dostępnych na polskim rynku.


Gaz obronny Walther Pro Secur stworzony jest na bazie organicznego związku - kapsaicyny, której stężenie w tym wypadku wynosi aż 10%, dzięki czemu efekty działania gazu utrzymują się nawet do 45 minut, a niniejszy gaz obezwładniający można stosować nawet wobec osób pod silnym działaniem środków odurzających lub alkoholu.


W związku ze swoją niezaprzeczalną jakością i skutecznością, gaz pieprzowy Walther Pro Secur jest stosowany przez profesjonalne służby ochrony i jednostki mundurowe, takie jak policja czy straż miejska. Gaz ten miotany jest w postaci stożkowej, na odległość do 2 metrów, dzięki czemu możemy zachować bezpieczną odległość od napastnika.


W składzie nowej generacji gazu Walther PRO SECUR znajdują się nanocząsteczki znakujące, widoczne jedynie w świetle ultrafioletowym (UV). Dzięki temu po zastosowaniu gazu pieprzowego Walther PRO SECUR, skóra oraz odzież napastnika zostają dodatkowo pokryte (trwałość do kilku dni) niewidoczną gołym okiem substancją, która w przypadku schwytania sprawcy przez organy ścigania może stanowić wyraźny dowód przeciwko niemu.


Miotacz gazu jest oczywiście wyposażony w blokadę bezpieczeństwa, która uniemożliwia przypadkowe użycie, a dzięki niewielkim, kompaktowym wymiarom z łatwością można go umieścić nawet w małej kieszeni.

Więcej informacji
Kod SKU2.2012
ProducentWALTHER
Kod EAN5907461686192
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Gaz pieprzowy WALTHER PROSECUR OC UV spray - 16 ml - strumień stożkowy (2.2012)