Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Gaz pieprzowy Walther Pro Secur, spray punktowy, 10% OC, 360, UV, 40 ml

Kod SKU: 2.2023
Kod EAN: 5908262140289
Brak w magazynie
Chwilowo niedostępne
69,00 zł
- działa w każdej pozycji !
- znakuje napastnika substancją widoczną jedynie w świetle UV
- pojemność: 40 ml
- czas działania: ok. 45 min.
- zasięg działania gazu: do 4 m
- nie powoduje trwałych obrażeń
- zawartość substancji: – 10 % OC (olejku pieprzowego)
- 2 miliony SCU (jednostek Scoville’a) 

Najnowszej generacji gaz pieprzowy Walther Pro Secur 360 niemieckiego, renomowanego producenta, miotający punktowy strumień. Pojemnik z gazem działa niezależnie od zmiany pozycji jego użycia (360).


Seria Pro Secur stworzona przez renomowaną firmę Walther to jedne z najlepszych gazów pieprzowych dostępnych na polskim rynku.

Aby jak najlepiej dopasować ofertę do potrzeb użytkowników, firma Walther przygotowała gazy Pro Secur w kilku różnych wersjach.


Oferowany gaz obronny występuje w wersji wystrzeliwującej punktowy strumień płynu, który dodatkowo oznacza napastnika trudną do usunięcia substancją widoczną w świetle UV.


Dzięki bardzo dużemu, 10-procentowemu stężeniu substancji aktywnej – biologicznego olejku kapsaicyny, gaz obezwładniający Walther Pro Secur 360 jest skuteczny wobec osób będących pod wpływem środków odurzających, jak również alkoholu, a nawet wobec agresywnych psów. Jego działanie utrzymuje się aż do 45 minut.


Skondensowany strumień płynu w miotaczu gazu Walther Pro Secur jest mniej podatny na niesprzyjające warunki atmosferyczne, jak np. silny wiatr. Dzięki dużemu ciśnieniu oraz skondensowanej formie, gaz Walther Pro Secur 360 jest miotany na odległość do 4 metrów. Dzięki takiemu zasięgowi, z łatwością możemy zachować bezpieczną odległość od atakującego.

W składzie nowej generacji gazu Walther PRO SECUR znajdują się nanocząsteczki znakujące, widoczne jedynie w świetle ultrafioletowym (UV). Dzięki temu po zastosowaniu gazu pieprzowego Walther PRO SECUR, skóra oraz odzież napastnika zostają dodatkowo pokryte (trwałość do kilku dni) niewidoczną gołym okiem substancją, która w przypadku schwytania sprawcy przez organy ścigania może stanowić wyraźny dowód przeciwko niemu.


Optymalna pojemność (40 ml) oraz możliwość wielokrotnego użycia, dają gwarancję, iż gazu nie zabraknie w najmniej odpowiednim momencie.


Gaz pieprzowy Walther Pro Secur 360 to bezkompromisowy produkt, stworzony dla najbardziej wymagających użytkowników. Wybierając miotacze gazu z tej serii, stawiasz na sprawdzone rozwiązanie.Więcej informacji
Kod SKU2.2023
ProducentWALTHER
Kod EAN5908262140289
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Gaz pieprzowy Walther Pro Secur, spray punktowy, 10% OC, 360, UV, 40 ml