Gaz pieprzowy szminka Twist Up - 10 ml różowa (PG.SR)

49,00 zł
LUB
Opis

Szczegóły

Gaz pieprzowy Twist Up to całkowita nowość na polskim rynku.

Bardzo mocny, drażniący gaz pieprzowy o stężeniu 10% OC tym razem występuje w formie eleganckiego pojemnika imitującego damską szminkę.

Nowością w tych gazach jest zastosowany po raz pierwszy system Twist Up umożliwiający intuicyjne wysuniecie dyfuzora z obudowy poprzez obrót górnej części szminki.

Dzięki temu gaz nie uruchomi się przypadkiem w kieszeni lub damskiej torebce a sam proces wysunięcia dyfuzora odbywa się bardzo szybko przy użyciu jednej ręki.

Pojemny 10 ml. pojemnik pozwala na użycie gazu do 8 pełnych dawek w formie chmury działającej do dwóch metrów.

Dodatkowo w górnej części przycisku dyfuzora umieszczona została strzałka wskazująca kierunek wyrzutu gazu, aby uniknąć samo podrażnienia, oraz nie tracić czasu w stresującej sytuacji na wycelowanie miotacza w napastnika.

twistup


 

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Opinie

Opinie o Gaz pieprzowy szminka Twist Up - 10 ml różowa (PG.SR)

Bardzoniewielki gaz pieprzowy, z powodzeniem moze udawac
Bardzoniewielki gaz pieprzowy, z powodzeniem moze udawac szminke lub maly perfum. miesci sie w dloni i posiada praktyczna zatyczke wiec mozna go caly czas niesc w rece dla lepszego samopoczucia nie bojac sie ze przez przypadek go uzyjemy. Co do praktycznego zastosowania to mam szczera nadzieje ze sie nie przekonam.
Ocena
aga (Dodano 20.11.2015)
Towar zgodny z opisem
Towar zgodny z opisem
Ocena
Justyna (Dodano 02.11.2015)
Mały, gustowny, idealny dla kobiety.
Mały, gustowny, idealny dla kobiety.
Ocena
Bryndzia (Dodano 02.09.2015)
Bardzo dobry.
Bardzo dobry.
Ocena
Remcioo14 (Dodano 06.04.2015)
Idealnie mieści się do kieszeni, można go
Idealnie mieści się do kieszeni, można go łatwo, ale nie przypadkowo odbezpieczyć. Świetny wygląd. Jedyną wadą jest niewyprofilowany przycisk, przez co wyjmując odbezpieczony gaz z kieszeni, trzeba uważać, żeby nie wycelować sobie w twarz. Tracimy cenne sekundy przyglądając się z której strony jest wylot.
Ocena
Joanna (Dodano 28.03.2015)
Dodaj swoją opinię
zamawiam Zamknij