Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

ESP

ESP
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 12

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 12

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Jesteś prawdziwym profesjonalistą i stawiasz tylko na najwyższą jakość produktów? ESP, czyli Euro Security Products istnieje właśnie dla ciebie. Sprawdź wysokiej jakości akcesoria militarne oraz obronne, dzięki którym poczujesz się bezpiecznie i dasz sobie radę z każdym możliwym wyzwaniem. Nie cofaj się przez żadnym ryzykiem!

ESP: jakość produktów potwierdzona certyfikatami

Euro Security Products powstało w 1992 roku, od samego początku oferując całą gamę produktów służących do zabezpieczania terenu oraz ochrony osobistej. Wykorzystywana przez profesjonalistów, jest obecną jedną z najważniejszych światowych marek. Ich przedmioty wykorzystywane są na całym świecie, także przez służby mundurowe, i są jednymi z najczęściej używanych. To świadczy o ich wysokiej jakości oraz niezawodności. Przedsiębiorstwo posiada certyfikat ISO 9001.

Blisko 90% produkcji nie trafia do Czech, czyli rodzinnego państwa firmy, a na eksport, wyjeżdżając do ponad 60 krajów świata. Dlatego jeśli chcesz zaufać jakiejś firmie w kwestii swojego bezpieczeństwa, to właśnie na ESP należy zwrócić uwagę.

Użyteczna i… świetna od obrony. Wojskowa łopatka

Czy wiesz, że w wyposażeniu każdego żołnierza piechoty jest… łopata? Saperka, bo tak właśnie się nazywa, jest stosunkowo niewielkim produktem, który w wojsku był wykorzystywany m.in. do tworzenia okopów. Może przydać się jednak także w warunkach codziennych lub turystycznych, jeśli np. musisz samodzielnie stworzyć bezpieczne obozowisko. Saperka do pałki teleskopowej może więc okazać się niezmiernie przydatna, także w trakcie podróży po górach.

Światło to bezpieczeństwo, czyli warto kupić niewielką latarkę

Gdy zastanie cię noc lub nagle będziesz musiał wejść do ciemnego pomieszczenia, powinna towarzyszyć ci latarka. Co, jednak jeśli nie lubisz nosić ich przy sobie? Możesz zainwestować w niewielki brelok, który przejmie tę funkcję! Latarka  świeci na 1,5 m i waży zaledwie 14 g. Zabierzesz ją więc ze sobą w każde możliwe miejsce. Pamiętaj, że tak małe przedmioty również mogą zaważyć na twoim bezpieczeństwie.

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com