Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

COLD STEEL

COLD STEEL
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 7

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 7

Ustaw kierunek malejący
na stronę

COLD STEEL

Stworzenie najmocniejszego i najostrzejszego nożna na świecie: oto cel, który przyświeca Cold Steel. Poznaj narzędzia, które sprawdzą się w każdych warunkach. Jesteś podróżnikiem, lubisz wyjeżdżać na łono natury, a może po prostu poszukujesz czegoś do swojego męskiego warsztatu? Wśród produktów tej marki na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Cold Steel, czyli w poszukiwaniu ideałów

Poznaj markę, która ukształtowała współczesny świat noży, czy maczet. Pochodząca z Texasu firma Cold Steel to gwarancja wysokiej jakości materiałów, które wytrzymają każde warunki i które przetną każdą powierzchnię. Ich produkty wykorzystywane są m.in. w armii, wśród służb porządkowych, myśliwych czy miłośników survivalu. Działająca na rynku od dziesięcioleci firma doskonale wie, jakich produktów oczekują klienci na całym świecie.

Cold Steel słynie z wszechstronnego asortymentu, dzięki któremu skutecznie stworzysz własny warsztat. Korzystając z ich produktów, będziesz mógł skutecznie wykonać wszystkie prace przydomowe lub też zapewnić sobie byt w ekstremalnych warunkach.

Niezwykła maczeta: duma Cold Steel

To produkcja noży przyniosła tej marce największą sławę, ale nie mniej przydatna może okazać się maczeta. Możesz zapakować ją do plecaka, zabrać ze sobą w każdą podróż i wykorzystywać w bardzo wszechstronny sposób. Wytnij roślinność, przetnij kawałek liny albo przygotuj patyki na ognisko: nieważne, co chcesz zrobić. Z tym narzędziem po prostu będzie to możliwe. Model Kukri posiada także bardzo wygodną pochwę nylonową, którą w łatwy sposób zachowasz w czystości. Także w trakcie niekoniecznie czystych wypraw. Tej maczecie błoto nie będzie straszne.

A może lekka i kompaktowa siekiera?

Maczeta to jedno, ale jeśli chcesz regularnie rąbać drewno na opał, koniecznie musisz zaopatrzyć się w sprawdzoną siekierę. Na całe szczęście i taki produkt Cold Steel ma w swoim asortymencie. Model Trail Boss cechuje się bardzo dużą wytrzymałością fizyczną, dzięki czemu żadne uderzenia oraz twarde pnie nie będą jej straszne. Po prostu musisz mieć w domu takie narzędzie.