Pałka Cold Steel Escrima Stick

Pałka Cold Steel Escrima Stick

Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Pałka Cold Steel Escrima Stick

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Kod SKU: 91E
EAN: 5907461658632
Brak w magazynie
Chwilowo niedostępne
189,00 zł
- producent: Cold Steel
- materiał: polipropylen
- długość całkowita: 810 mm
- grubość: 25,4 mm
- masa: 442 g


Plastikowa pałka Cold Steel Escrima Stick to wytrzymałe narzędzie służące do walki, obrony lub jako element wschodnich sztuk walk.


Escrima to rodzaj sztuki walki wywodzący się z Filipin. Polega ona na wykorzystaniu jednego lub dwóch lekkich kijów. Sztuka ta wykształciła się w czasach, kiedy Filipiny znajdowały się pod okupacją Hiszpanii, gdy Filipińczycy otrzymali zakaz posiadania jakiejkolwiek broni z ostrzami. Kije / pałki wykonywane były w większości z rattanu, czyli rośliny z rodziny palm rosnącej głównie w strefie tropikalnej. Wieloletnie doświadczenie właściciela firmy Cold Steel – Lynna Thompsona w zakresie obserwacji i uprawiania różnych sztuk walki spowodowało, że stworzył on nowoczesną i wytrzymałą pałkę, która pozbawiona była wad i problemów swoich naturalnych poprzedników.


Pałka Cold Steel Escrima Stick została wykonana z twardego polipropylenu, który jest całkowicie odporny na wodę oraz wszelkie warunki atmosferyczne. Długość na poziomie 84 centymetrów pozwala na skuteczną walkę dwoma rękami. Przekrój poprzeczny ma kształt ośmiokąta o średnicy 2,5 centymetra. Dzięki takiemu doborowi wielkości pałka jest praktycznie niezniszczalna podczas walki lub treningów. Pałka tego typu sprawdzi się świetnie wszędzie tam, gdzie broń palna bądź biała z ostrzem nie jest legalna.


Cold Steel Escrima Stick to świetny wybór dla każdego miłośnika wschodnich sztuk walki, które jako podstawowy oręż wykorzystują broń białą w postaci pałek, kijów i tym podobnej broni drzewcowej. Wyjątkowa odporność gwarantuje, że będzie to zakup na całe życie.

Więcej informacji
Kod SKU91E
ProducentCOLD STEEL
EAN5907461658632
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com