Z wielką satysfakcją informujemy, że internetowy sklep broń.pl zdobył Złoty Laur Klienta 2015. Najważniejszy z Laurów otrzymaliśmy po raz piąty. Jest to siódme wyróżnienie dla naszego e-sklepu w tym prestiżowym i ogólnopolskim sondażu konsumenckim.

Dzięki ważnym nagrodom zdobywanym od 2008 roku, sklep internetowy broń.pl stawał się prawdziwie konkurencyjny i bardziej rozpoznawalny w swojej specjalistycznej branży e-commerce.

Uznanie, które od lat okazują nam klienci jest tym bardziej zobowiązujące, ponieważ zostaliśmy także Liderem Dekady (2004-2014) wśród internetowych sklepów z bronią.

Klienci wyróżnili nas poza tym nagrodą serwisu Opineo. Skrupulatnie, ale bardzo pozytywnie ocenili szybkość realizacji zamówień i stan przesyłek, które odebrali. Stanęliśmy na wysokości zadania również pod względem dostępności i czytelności zasad kupowania i reklamacji w broń.pl, za co odebraliśmy drugą nagrodę przyznawaną z inicjatywy Opineo -Znak Jakości Q.

Sklep internetowy broń.pl jest dla nas niezastąpiony w utrwalaniu kontaktów z klientami, którzy przekonali się do rzetelnej jakości naszych usług w zakresie takich kategorii produktów, jak Broń bez zezwoleń, Wiatrówki i akcesoria, Air Soft Gun ASG i Survival. Uświadamiamy sobie też ważne dla wiarygodności naszej firmy możliwości promowania wiedzy na temat powyższych dziedzin. W broń.pl, poszukujący i niezdecydowani internauci trafią na komunikatywny interfejs i przystępnie napisane treści instruktażowe. Podnosząc poziom prezentacji naszych produktów w naszym sklepie internetowym, chcemy, aby klienci mogli poczuć się przekonani do produktów, którymi są najbardziej zainteresowani, ilekroć odwiedzają broń.pl w sieci.

Cały obraz osiągnięć nastraja nas do przygotowywania jak najbardziej dogodnej oferty i dzielenia się z klientem doświadczeniami rynkowymi, naszymi relacjami z wydarzeń sportowych i branżowych targów.

Dziękujemy za wszystkie oddane głosy!

 

Nagrody dla broń.pl