Oferta wiatrówek sklepu Broń.pl powiększyła się o nowe modele marki Airmaster. Karabinki te produkowane są przez renomowanego tureckiego producenta broni na zlecenie firmy Kolter. Airmaster to marka oferująca wiatrówki w przystępnej cenie przy zachowaniu wysokiej jakości wykonania produktów. Klienci decydując się na wiatrówki tej marki mają do wyboru model z klasycznym lub dolnym naciągiem sprężyny lub ze sprężyną gazową.

  AirMaster 90 TG - Karabinek z klasycznym naciągiem sprężyny poprzez łamanie lufy. Kolba polimerowa jest trwała oraz odporna na uszkodzenia. Symetrycznie wyprofilowana baka policzkowa dla lewo- i praworęcznych strzelców. Dostępny w kalibrze 4,5 i 5,5 mm.

 

 AirMaster 200 WTG - Karabinek z dolnym naciągiem sprężyny. Kolba polimerowa z hydrografiką imitującą drewno jest ładna oraz odporna na uszkodzenia. Symetrycznie wyprofilowana baka policzkowa dla lewo- i praworęcznych strzelców. Dostępny w kalibrze 4,5 i 5,5 mm.

 

 

 AirMaster 55 TG Gas Piston - Karabinek ze sprężyną gazową. Zamiast sprężyny tradycyjnej zastosowano cylinder wypełniony powietrzem oraz tłok, który jest sprężany w tradycyjny sposób - poprzez łamanie lufy. Kolba została starannie wykonana z drewna orzechowego.