Back to school ze sklepem broń.pl

Przygotuj się na nadchodzące wyzwania z niezawodnymi produktami od firmy HELIKON – TEX.

Wakacje dobiegają końca. Zbliża się czas kolejnych wyzwań. W tym roku powrót do szkoły z pewnością należy do tych trudniejszych. Nie możemy wyręczyć Cię w nadchodzących obowiązkach i zadaniach, ale chcielibyśmy ułatwić ich wykonywanie. Umożliwią nam to produkty od firmy HELIKON-TEX.

HELIKON-TEX to polska firma z ponad 35-letnim doświadczeniem w produkcji wysokiej jakości funkcjonalnej odzieży i sprzętu dla służb mundurowych, miłośników strzelectwa, survivalu, trekkingu i bushcraftu. Wychodząc naprzeciw wysokim oczekiwaniom prawdziwych profesjonalistów HELIKON-TEX stworzył swoje własne, nowoczesne i specjalistyczne linie produktów stworzone w oparciu o wyniki pracy własnego działu badań i rozwoju.

Aby zdobyć wiedzę i doświadczenie niezbędne są odpowiednie narzędzia. Książki, tablet, sprzęt sportowy, kilogramy sprzętu obozowego…W czymś wygodnym trzeba to wszystko transportować. Jesteśmy pewni, że wśród plecaków firmy HELIKON-TEX znajdziesz najbardziej optymalne dla siebie rozwiązanie. Uniwersalne kolory, najwyższa jakość zastosowanych materiałów, możliwość konfiguracji niektórych modeli, zastosowane rozwiązania zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających uczniów i kadetów.

Kliknij aby zobaczyć produkty

Poczucie wygody i komfortu ułatwia w sprostaniu niejednemu wyzwaniu. Firma HELIKON-TEX posiada w swojej ofercie szeroki wybór koszulek, spodni polarów i bluz. Każdy model to połączenie jakości wykonania, funkcjonalności oraz nowoczesnego wyglądu. Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie odpowiedni dla siebie krój i kolor.
 

Kliknij aby zobaczyć produkty

Nakrycia głowy od zawsze spełniają dwie funkcje. Chronią przed słońcem, zimnem, deszczem jak również stanowią część stylizacji. Wśród produktów firmy HELIKON-TEX znajdziemy czapki z daszkiem, kapelusze wojskowe i czapki zimowe. Każdy znajdzie coś dla siebie. 

Kliknij aby zobaczyć produkty

Okrycie wierzchnie jest jednym z najważniejszych elementów garderoby. Musi chronić przed chłodem, wiatrem, deszczem i śniegiem. Od jego jakości, wygody i funkcjonalności często zależy nasza operatywność i swoboda w poruszaniu. W naszym sklepie znajdziesz szeroką gamę softshelli i windshirtów od firmy HELIKON-TEX. Nawet najbardziej ekstremalne warunki nie będą przeszkodą dzięki ich jakości, elastyczności i funkcjonalności. 

Kliknij aby zobaczyć produkty