Wiatrówka karabinek KRAL N-12 TG 4,5mm Ekp<17J

549,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

LUB
Opis

Szczegóły

KRAL N-12 TG

KRAL ARMS to jeden z wiodących na świecie producentów broni i akcesoriów strzeleckich. Dobra jakość oraz wyważone ceny to atuty dzięki, którym ta turecka firma od ponad 20 lat cieszy się niesłabnącym uznaniem w środowiskach strzelców sportowych i myśliwych. W zakładach na południu Turcji KRAL ARMS używa do produkcji najnowocześniejszych technologii, ale żeby zapewnić najwyższą jakość wiele czynności w procesie wytwarzania wykonywanych jest ręcznie.

Osada wykonana z tworzywa sztucznego zapewnia pewny chwyt, jej profil umożliwia strzelcowi przyjąć stabilną postawę. Kolba została zakończona gumową stopką z właściwościami amortyzującymi. Producent wziął pod uwagę również kwestię transportu, dlatego osada została wyposażona w uchwyty na pas nośny. 

Na grzbiecie znajdują się celowniki światłowodowe TruGlo, w tym szczerbinka regulowana w pionie i poziomie. Szyna standardu 11 mm umożliwia mocowanie dowolnej optyki. Bezpiecznik uniemożliwiający oddanie przypadkowego strzału został ulokowany w obrębie kabłąka – bezpośrednio przed spustem.

- Bezpiecznik: Tak
- Energia kinetyczna: 16J
- Waga: 2700 g
- Długość całkowita: 1150 mm
- Długość lufy: 455 mm
- Kolor: Czarna
- Szyna akcesoryjna: 11 mm
- Kaliber: 4,5 mm
- Rodzaj broni: Karabinka
- Prędkość początkowa: 250 m/s
- Typ mechanizmu: Sprężyna
- Kolba: Plastikowy
- System światłowodów: Tak
- Montaż : Tak
- Pokrowiec: Nie

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Opinie
zamawiam Zamknij