Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Via Nova

Via Nova
Filtruj produkty według
Opcje zakupów
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 2

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 2

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Ochrona przed komarami to podstawa każdej podróży, szczególnie jeśli wyjeżdżasz do krajów tropikalnych. Poznaj produkty Bio-Insektal tworzone przez Via Nova. Dzięki nim zminimalizujesz ryzyko nieprzyjemnych ukąszeń, niezależnie od tego, czy masz zamiar spędzić wakacje w bezpiecznej Europie, czy wyjechać do opanowanej przez insekty Afryki, czy Ameryki Południowej.

Zaufaj skuteczności naturalnych produktów. Poznaj składy Via Nova

Bio-Insektal jest niemiecką marką, która specjalizuje się w produkcji środków odstraszających owady. Najbardziej istotna jest ochrona przed komarami i kleszczami, które mogą powodować najcięższe choroby, jednocześnie będąc tymi, które występują najczęściej. Ich produkty bazują na naturalnych składnikach aktywnych, takich jak ekstrakt ze złocenia dalmatyńskiego. Na dodatek pozostają bezwonne, dzięki czemu skutecznie mogą je stosować osoby wrażliwe na zapachy, np. astmatycy.

Marka proponuje również produkty mogące służyć do zabezpieczania domu czy pojazdów. Nie skupia się na produktach jedynie dla ludzi: za pomocą ich substancji możesz ochronić także swojego psa.

Spray, z którego nie będziesz chciał zrezygnować

Spray marki Bio-Insektal da się stosować na dwa sposoby. Po pierwsze, możesz spryskać nim swoje ciało, uzyskując ochronę do 8 godzin. Jesteś jednak w stanie również wykorzystać go do spryskania ubrań. Dzięki temu wniknie w ich strukturę, zapewniając skuteczność do 3 tygodni. Na dodatek nie jest on szkodliwy ani dla ludzi, ani dla zwierząt domowych, przez co nie musisz obawiać się o zdrowie i bezpieczeństwo swoich bliskich. Skorzystaj z buteleczki zawierającej 100 ml produktu!

Pozytywne testy dermatologiczne? Oczywiście, że tak!

Spray jest zatwierdzony przez Ministra Zdrowia oraz pozytywnie przeszedł testy dermatologiczne. Możesz mieć więc pewność, że nawet jeśli posiadasz wrażliwą skórę, będziesz mógł go bezpiecznie używać. Na długie wakacje warto zaopatrzyć się w buteleczkę 250 ml, która będzie stanowić skuteczną ochronę przed zachorowaniem na m.in. boreliozę, czy zapalenie opon mózgowych.