Koszyk 0
0,00 zł

TICKLESS

TICKLESS
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 12

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 12

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Kleszcze są jednymi z najbardziej niebezpiecznych dla ludzi roztoczy. Wbijają się w skórę swojego żywiciela, mogąc zarazić go niebezpiecznymi chorobami. Dotyczy to zarówno ludzi, jak i zwierząt, dlatego na ich ukłucia należy szczególnie uważać. Na całe szczęście Tickless opracował doskonałą metodę ochrony przed tymi niewielkimi stworzeniami.

Ochrona zdrowia na pierwszym miejscu

Nieważne, czy chodzi o twoje dziecko, psa czy ciebie samego: ochrona przed kleszczami powinna być na porządku dziennym, szczególnie w okresie letnim. Jednocześnie korzystanie z chemikaliów różnego rodzaju może być po prostu niebezpieczne dla użytkowników, np. w chwili wystąpienia alergii. Tickless w 2010 roku postanowił więc stworzyć alternatywę, która nie będzie zawierała żadnych szkodliwych substancji.

Poznaj markę, dzięki której ochronisz całą swoją rodzinę. Tickless jest obecny na ponad 50 światowych rynkach, a skuteczność ich produktów została potwierdzona przez tysiące użytkowników. Nie martw się o niebezpieczne choroby przenoszone przez kleszcze.

Przeciw kleszczom. W trosce o zdrowie noworodka

Nowonarodzone dzieci są niezwykle delikatne i stosowanie w ich przypadku chemii może być szczególnie niebezpieczne. Dlatego Tickless stworzyło produkt właśnie dla najmłodszych. Ten odstraszacz kleszczy emituje ultradźwięki o zmiennej częstotliwości, które odstraszają kleszcze nawet w promieniu 1,5 metra. Dzięki temu zyskasz pewność, że w trakcie rodzinnego spacery twojemu maleństwu nic się nie stanie. Zasilanie przez baterie sprawia, że produkt będzie służył na długi czas.

Stworzony z myślą o myśliwych. Odstraszacz kleszczy ultradźwiękowy

Myśliwi spędzają w lesie długie godziny, toteż muszą zwykle specjalnie osłaniać się przed kleszczami, na których ataki są szczególnie narażeni. Z tego powodu i dla nich powstał specjalny model, który działa w promieniu 3 metrów. Poprzez ultradźwięki nie pozwala kleszczom zlokalizować człowieka znajdującego się w tym obrębie, a co za tym idzie: uniemożliwia dostanie się na jego skórę.

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com