Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Odstraszacz kleszczy, ultradźwiękowy, dla myśliwych TICKLESS HUNTER (PRO10-202)

Kod SKU: PRO10-202
Kod EAN: 5908262170897
W magazynie
Wysyłka w ciągu 24H
159,00 zł
Nie pozwól, aby nieproszeni goście zakłócali odpoczynek Tobie, albo… Twoim czworonogom. Wybierz sprawdzone środki na owady – skuteczne i bezpieczne dla organizmu. Środki na owady TICKLESS Odstraszacz kleszczy, ultradźwiękowy, dla myśliwych TICKLESS HUNTER (PRO10-202) nie tylko skutecznie chroni przed ukąszeniami, ale także jest bardzo łatwy w użytkowaniu. Zamów już teraz.


Odstraszacz kleszczy TickLess dla ludzi został zaprojektowany i wyprodukowany we Włoszech. Urządzenie to skutecznie uniemożliwia kleszczom zaatakowanie człowieka.


Wszyscy wiemy, że w okresie wiosenno-letnim kleszcze są dużym problemem. Gatunek kleszcza pospolitego występuje w Polsce bardzo licznie. Kleszcze można spotkać w lasach, parkach, na łąkach, w zieleńcach, a także w przydomowym ogrodzie. Spora liczba populacji kleszczy jest zarażona groźnymi dla człowieka chorobami takimi, jak np. borelioza.

W ciągu ostatnich lat w Polsce bardzo wzrosła ilość kleszczy, jednak dzięki temu urządzeniu można spacerować bez obaw.


Jak to działa?

Urządzenie działa na zasadzie emisji ultradźwięków o zmiennej częstotliwości, które są zupełnie bezpieczne dla ludzi i zwierząt domowych. Ultradźwięki działają odstraszająco na kleszcze i trzymają je z dala od nas.

Sygnał z urządzenia powoduje zakłócanie odbioru bodźców przez kleszcze. Osoba mająca na sobie to urządzenie staje się więc niewidzialna dla kleszcza. Zasięg działania to aż 3 metry i jest on w zupełności wystarczający, aby działać skutecznie.

Urządzenie zasilane jest baterią CR2032. Aby włączyć/wyłączyć odstraszacz, wystarczy nacisnąć przycisk na obudowie. Po 8 godzinach urządzenie automatycznie się wyłączy, co chroni je przed rozładowaniem, gdy zapomnimy je sami wyłączyć.

Więcej informacji
Kod SKUPRO10-202
ProducentTICKLESS
Kod EAN5908262170897
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Odstraszacz kleszczy, ultradźwiękowy, dla myśliwych TICKLESS HUNTER (PRO10-202)
Więcej z TICKLESS