Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

SYTONG

SYTONG
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 2

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 2

Ustaw kierunek malejący
na stronę

SYTONG

Marka Sytong to fantastyczne produkty do obserwacji przyrody. Dzięki nim możesz bez trudu zobaczyć swój cel w świetle dziennym i nocnym. Wybierając produkty Sytong widoczne w naszym sklepie internetowym zyskujesz pewność idealnego obrazu. Już teraz skorzystaj z możliwości doświadczenia widocznej różnicy!

Firma Sytong na świecie

Oferowane przez nas produkty Sytong pochodzą od lidera optyki użytkowej, czyli Shenzhen Shiyutong Technology. Jest to przedsiębiorstwo high-tech, które od szeregu lat skupia się na rozwoju, produkcji, sprzedaży i serwisie przyrządów noktowizyjnych i systemów monitoringu. Opierając się na zbilansowaniu kosztów i maksymalizacji wydajności oraz doświadczeniu użytkownika, Sytong ma mnóstwo technicznych zalet w zakresie ulepszenia obrazu. Doświadczony zespół badawczo-rozwojowy, najlepsza technologia i produkcja umożliwiająca stworzenie międzynarodowej, szczytowej jakości urządzeń noktowizyjnych przyciąga użytkowników. Produkty Sytong są szeroko używane w obserwacji natury, polowaniach w warunkach naturalnych, eksploracji na zewnątrz, bezpieczeństwie i zabezpieczeniach przed kradzieżą, operacjach morskich, patrolach nocnych i innych miejscach.

Poznaj cyfrowy celownik noktowizyjny Sytong HT-60

Jako producent najwyższej klasy optyki celowniczej firma Sytong stale podnosi jakość swoich produktów. Przykładem jest cyfrowy celownik noktowizyjny Sytong HT-60. To kompaktowy celownik myśliwski. Możesz go stosować do oddawania strzałów i obserwacji. Świetnie sprawdza się zarówno w dzień, jak i w nocy. Celownik Sytong HT-60 wyposażony został w szynę Picatinny oraz 5 profili balistycznych. W ten sposób jest możliwość zastosowania jednej lunety noktowizyjnej do korzystania na kilku karabinach! Nie ma przy tym konieczności każdorazowego przystrzeliwania.

Wypróbuj cyfrowy monokular Sytong HT-66 850 NM

Prezentowany Sytong HT-66 850 NM to świetny sprzęt optyczny. Może zostać wykorzystywany w formie nasadki na lunetę, kamera noktowizyjna lub samodzielny monokular. Gwarancja rozdzielczości na poziomie 1024 × 768 jest możliwa dzięki zastosowaniu czujnika CMOS Sony oraz wyświetlacza OLED. Można w nim regulować jasność wyświetlanego obrazu, co sprzyja zachowaniu idealnego odwzorowania mimo zmieniających się warunków otoczenia. Sytong HT-66 850 NM może być stosowany w dzień, podczas pełnego nasłonecznienia naturalnego lub w warunkach nocnych. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu iluminatora podczerwieni. Długość emitowanej fali IR 850 nm zapewnia świetną widoczność nawet w kompletnych ciemnościach. Optyczne 4-krotne powiększenie można zwiększyć 3-krotnie, co daje świetny rezultat w terenie.

Sięgnij po sprawdzony sprzęt od Sytong!

Na broń.pl znajdziesz najpotrzebniejsze produkty i urządzenia potrzebne do skompletowania swojego ekwipunku. Dlatego już dzisiaj skorzystaj z widocznej w sklepie internetowym oferty i wybierz dla siebie najpotrzebniejsze elementy wyposażenia. Bądź na bieżąco z promocjami i nowościami! Postaw na najwyższą jakość w przystępnej cenie już dzisiaj!

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com