Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

SWISS TECH

SWISS TECH
Zobacz jako Siatka Lista

1 elementu

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

1 elementu

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Każdy dom potrzebuje narzędzi… ale czy aby na pewno masz gdzie je wszystkie pomieścić? Postaw na wyjątkowe rozwiązania, dzięki którym wszystkie konieczne przedmioty będziesz mógł mieć w jednym! Swiss Tech to połączenie szwajcarskiej technologii z amerykańskimi innowacjami, których efekt przerósł nawet oczekiwania twórców.

Innowacyjni od samego początku istnienia

Gdy w 1996 roku na rynku pojawił się pierwszy produkt Swiss Tech okazał się innowacyjnym sukcesem. Narzędzie w formie breloku podbiło serca wielu klientów. Marka nie osiadła jednak na laurach, bezustannie projektując kolejne ułatwiające życie przedmioty. Korzystając z opatentowanych materiałów, firma zaczęła tworzyć także jedne z najlżejszych narzędzi na rynku, które od lat są nie do podrobienia.

Tradycja projektowania nowych przedmiotów jest cały czas kontynuowana. Swiss Tech nie przestaje zadziwiać swoich klientów coraz to nowszymi patentami oraz modelami, dzięki którym domowe remonty mogą okazać się zdecydowanie łatwiejsze.

Narzędzie ratunkowe zawsze w kieszeni

Podróżujesz? Nie zapomnij, aby ten przedmiot wrzucić do swojej kieszeni lub plecaka! To właśnie on może okazać się twoim ratunkiem w nagłej sytuacji. Ten niewielki Multitool sprawi, że będziesz mógł zareagować natychmiast, szybko wychodzą z opresji. Pamiętaj, że w trakcie każdej podróży najważniejsze jest, aby zachować odpowiedni poziom bezpieczeństwa. Tylko w ten sposób unikniesz niebezpiecznych wypadków, które mogą skrzywdzić zarówno ciebie, jak i otaczające cię osoby.

19w1: postaw na multitool, który zastąpi inne narzędzia

Aż 19 opcji w jednym poręcznym narzędziu. Niemożliwe? A właśnie, że tak. Ten multitool zastąpi wiele innych przedmiotów i pozwoli na zaoszczędzenie miejsca. Wykonany z wysokiej jakości metalu, jest idealnym przykładem tego, jak świetnie może wypadać połączenie szwajcarskiej jakości z zachodnim, nowoczesnym podejściem. To też produkt, który możesz łatwo zabrać ze sobą nawet w bardzo odległą podróż. Wrzuć go do samochodu lub plecaka i korzystaj z jego możliwości.