Wiatrówka pistolet BEEMAN P-17 mod 2004/P17 (2004) 4,5

249,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

LUB
Opis

Szczegóły

BEEMAN model 2004

BEEMAN to amerykańska marka z długoletnimi tradycjami słynąca z produkcji bardzo dobrej jakości wiatrówek i akcesoriów strzeleckich.
Dzięki wysokiej jakości materiałów użytych do produkcji oraz dobremu wykonaniu, wiatrówki tej firmy cechują się dużą wytrzymałością i ponadprzeciętną celnością.
BEEMAN prezentuje bogatą ofertę broni sportowej i rekreacyjnej, dzięki czemu marka jest jedną z najbardziej popularnych na świecie.
Obecnie BEEMAN ma w swej palecie zarówno modele dla początkujących, jak i zaawansowanych strzelców.

Model BEEMAN 2004 to pistolet pneumatyczny działający w systemie PCA.
System PCA (PreChargedAir) ma dwie duże zalety: niskie koszty eksploatacji oraz brak odrzutu (co ma niebagatelny wpływ na celność).
Pistolety PCA nazywane są „pompkami” ponieważ sprężenie powietrza odbywa się poprzez wykonanie ruchu dźwignią. W przypadku modelu Beeman 2004, już jednorazowe naciągnięcie dźwigni pozwala na osiągnięcie maksymalnej energii wylotowej śrutu.
Uwaga! System działania tłoka pozwala na jedno naciągnięcie.

Jest to wiatrówka jednostrzałowa z gwintowaną lufą na śrut ołowiany typu diabolo. Pistolet posiada regulowaną szczerbinkę oraz system światłowodów Tru – Glo ułatwiający celowanie.

Beeman 2004 posiada górną szynę montażową umożliwiającą montaż celownika kolimatorowego lub pistoletowej lunety.

Bezpieczeństwo zapewnia wygodny automatyczny bezpiecznik który zabezpiecza pistolet P-17 przy każdym naciągnięciu tłoka.

Pistolet Beeman 2004 został zaprojektowany wg najnowszych standardów jakościowych spotykanych w najlepszych europejskich konstrukcjach pistoletów typu PCA.

Wiatrówka może uzyskać prędkość początkową śrutu nawet do 125 m/sec

Teksturowanie chwytu, jak i cała stylistyka nawiązuje wyglądem do pistoletu Walther P 99.

Konstrukcja pistoletu oparta jest podobnie jak większość wiatrówek tego typu na metalowym szkielecie oraz polimerowym korpusie.

Waga pistoletu wynosi 0,75 kg.

Wiatrówka Beeman 2004 to pistolet który z powodzeniem może konkurować z innymi pistoletami tej klasy wiodących europejskich i światowych marek, przy czym cena modelu 2004 jest znacząco niższa od konkurencji.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

- kaliber: 4. 5 mm,
- długość całkowita: 23 cm,
- masa: 0,75 kg,
- prędkość początkowa: 125 m/sec.
Opinie
zamawiam Zamknij