Scyzoryk Victorinox Tourist, 12 funkcji, dł.84mm, czerwony (0.3603)

Special Price 95,00 zł

Normalna cena: 99,00 zł

LUB

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Scyzoryk Victorinox Tourist, czerwony to średniej wielkości narzędzie wielofunkcyjne, które na bardzo niewielkiej przestrzeni gromadzi szereg najbardziej przydatnych funkcji.

Scyzoryk Victorinox Tourist należy do grupy klasycznych, oryginalnych scyzoryków charakteryzujących się niezmiennie wysoką jakością wykonania. Dzięki odpowiedniemu doborowi narzędzi model ten sprawdzi się idealnie jako codzienny kompan noszony przy kluczach, w plecaku lub w kieszeni. Wszystkie narzędzia zostały wykonane z bardzo dobrej stali nierdzewnej produkowanej specjalnie na zamówienie szwajcarskiej firmy Victorinox. Narzędziem głównym w modelu Tourist jest duże ostrze o długości 67 milimetów, które bardzo dobrze sprawdza się w lekkich codziennych pracach. Bez problemu przygotujemy posiłek, zastrugamy kijek na ognisko oraz wykonamy wiele innych czynności dnia codziennego. Ostrze główne jest fabrycznie naostrzone do bardzo wysokiego poziomu. Do jego otwarcia służy klasyczne rozwiązanie w postaci wcięcia w głowni na paznokieć, którym należy złapać i wyciągnąć głownię.
Pozostałe narzędzia scyzoryka Tourist zostały ułożone w dwóch sąsiadujących ze sobą warstwach. Zostały one przedzielone za pomocą metalowych przekładek zapewniających sztywność całej konstrukcji.

Model Tourist nie posiada typowej blokady narzędzi, a jedynie system przytrzymujący głownię w pozycji otwartej – slip joint. Jest to specyficzne rozwiązanie charakterystyczne właśnie dla szwajcarskich scyzoryków Victorinox. Jest to płaska sprężyna oparta o owalną powierzchnię tylnej części narzędzia bądź głowni. Jest to rozwiązanie w zupełności wystarczające dla tego typu narzędzi. Okładziny zostały wykonane z wytrzymałego i estetycznego tworzywa sztucznego celidor w kolorze czerwonym.

Funkcje scyzoryka Tourist:
- duże ostrze gładkie
- małe ostrze gładkie
- otwieracz do puszek
- mały wkrętak
- korkociąg
- rozwiertak
- kółko do kluczy
- wykałaczka
- pinceta
- otwieracz do butelek
- duży wkrętak płaski
- narzędzie do ściągania izolacji

Scyzoryk otrzymujemy zapakowany w estetyczne, kartonowe pudełko producenta. W środku oprócz scyzoryka znajduje się drukowana instrukcja obsługi producenta.
Warto również pamiętać, że będąc świadomym wysokiej jakości swoich produktów firma Victorinox oferuje wieczystą gwarancję producenta.Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

- producent: Victorinox
- długość: 84 mm
- 12 funkcji

Opinie

Możesz być takżezainteresowany produktami

zamawiam Zamknij