SAFEMASK

SAFEMASK - maski antysmogowe

Safemask to polska firma produkująca anestowane maski antysmogowe. Wysoka jakośc i prztystępmna, polska cena czyni je obecnie najpopularniejszymi maskami antysmogowymi na polskim rynku.

SafeMask to polski producent maseczek antysmogowych z filtrem PM 2.5 HEPA. W ofercie znajdziesz również niezwykle skuteczne maski:

  • jednorazowe;

  • ochronne;

  • z zaworem;

  • dla dzieci;

  • z nadrukiem.

Dzięki nim niestraszne będzie ci wyjątkowo uciążliwe aglomeracyjne powietrze, czy ryzyko przedostania się wirusów do układu oddechowego. W ten sposób ochronisz swoje dzieci i siebie bez względu na to, gdzie akurat jesteście!

Maski ochronne SafeMask z filtrem PM 2.5 zapewniają blisko 100% skuteczność w separacji szkodliwych związków lotnych. Dzięki obecności cząsteczek węgla aktywnego do Twoich płuc dociera jedynie czyste i w pełni oddzielone od trujących lub chorobotwórczych związków powietrze. To szczególnie ważne w obecnej sytuacji zagrożenia epidemiologicznego. Posiadanie masek antysmogowych SafeMask to konieczność również w polskich dużych miastach. Niestety widmo intensywnego smogu mocno doskwiera wielu z nas, dlatego chcemy aktywnie się przed nim chronić.

Wybierając maski antysmogowe polskiego producenta SafeMask, stawiasz na jakość i bezpieczeństwo swoje i najbliższych!

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

7 produkt(ów)

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

7 produkt(ów)