Pistolet palny Hammerli X-Esse Long 6" kal.22LR

3 990,00 zł Darmowa dostawa
Dostępny na zamówienie

Broń palna - dostępna tylko w naszym salonie za okazaniem promesy na zakup broni. Prosimy o kontakt telefoniczny.


+48 343106064

(Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godz 10:00-18:00)

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Do ogólnego treningu strzeleckiego lecz także do typowo sportowych zastosowań trudno o lepszą propozycję na rynku. Ten produkowany w Niemczech pistolet sięga korzeniami do modelu wyczynowego Walther Olimpia produkowanego od roku 1952. Obecnie jest to jeden z najpopularniejszych modeli krótkiej, sportowej broni palnej której zaletą jest wszechstronność która pozwala zarówno na rekreacyjne użytkowanie dla początkujących strzelców, jak i bardziej profesjonalny trening. 

Pistolet znakomicie leży w dłoni. Tutaj należy docenić doskonale zaprojektowaną rękojeść, która mimo swojej pozornej prostoty zaskakująco dobrze spełnia swoje zadanie i bez względu na rozmiar dłoni strzelca gwarantuje pewny chwyt. Po części jest to zasługa chropowatej, lecz przyjemnej w dotyku powierzchni rękojeści o nazwie Hi-Grip.

Wzornictwo także zasługuje na pochwałę bowiem model ten ma nowoczesny wygląd lecz klasyczną sylwetkę. Wszystkie manipulatory są tam, gdzie można sie ich spodziewać, są łatwo dostępne i proste w obsłudze.

Jak przystało na produkt "made in germany" nie oszczędza się na jakości materiałów. Jakośc materiałów oraz jakość ich obróbki jest ona odczuwalna po wzięciu pistoletu do ręki. X-esse robi dobre wrażenie jeszcze zanim rozpoczniemy strzelanie.

 

 

 

 

 

 

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Kaliber: 5,6 mm

Nabój: .22 long rifle

Długość broni: 235 mm

Wysokość: 125 mm

Szerokość: 36 mm

Długość lufy: 15,24 (6 cali)

Długość lini celowniczej: 201 mm

Opór spustu: 1000 - 1300 g

Waga pistoletu bez magazynka: 790 g

Waga pistoletu z magazynkiem: 880 g

System zabezpieczeń: Bezpiecznik skrzydełkowy

Pojemność magazynka: 10 nb

Opinie
zamawiam Zamknij