Kod produktu: SA454

Czas wysyłki: Chwilowo brak towaru

Pistolet CP Great Gun Derringer .45 3" chrom kal.45 (SA454)

1 590,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Opis

Szczegóły

Jest to pistolet rozdzielnego ładowania, replika broni sprzed 1885 r, dzięki czemu na jego zakup i posiadanie nie jest wymagane pozwolenie.

Precyzyjne i dokładne wykonanie,

Sprzedawany w stylowym drewnianym pudełku.

Wersja chromowana.

Dostępny specjalny kluczyk do odkręcania kominków wykonany w firmie Great Gun. 

Broń nie wymaga pozwolenia.

 

Przedstawiamy dwulufowy pistolet czarnoprochowy kaliber 45 oferowany nie tylko jako produkt najwyższej jakości z doskonałym odwzorowaniem wszystkich istotnych detali, ale także w eleganckim, stylowym drewnianym pudełku, gdzie jego przechowywanie jest łatwiejsze i daje większą przyjemność.

 

Czy nasz sklep dba o swoje produkty?

 

Model Derringer to pistolet firmy Great Gun, czyli jednego z najlepszych producentów replik broni czarnoprochowej na świecie. Produkty tej firmy powstają w Czechach i są starannie wykonywane, by nie opuścić ani jednego istotnego elementu. Dzięki temu otrzymujesz z naszego sklepu precyzyjnie przygotowany pistolet gotowy do strzelania z chromowanymi lufami oraz prawdziwą, drewnianą rękojeścią, która jest nie tylko efektowna, ale także wytrzymała.

 

Kiedy najlepiej korzystać z oferty pistoletu czarnoprochowego?

 

Z dwulufowego pistoletu skorzystasz na wszelkiego rodzaju zawodach sportowych, ale także w trakcie licznych rekonstrukcji. Doskonale oddaje ducha epoki, w której był używany. Ten model jest bardzo zgrabny, lekki i wygodny, a do tego wyróżnia się niespotykaną jak na tak krótką lufę celnością. Idealny na strzelnicy, gdyż posiada także stałe przyrządy celownicze.

 

Dlaczego pistolet firmy Great Gun to doskonały wybór?

 

Prosta konstrukcja została świetnie odtworzona przez czeskiego producenta. Dwie sprężyny zapewniają komfort strzelania bez żadnych zacięć, więc nie ma mowy o opóźnieniach. To pistolet dobry do dynamicznego strzelania. Dzięki możliwości ustawienia selektora można decydować o wystrzale z dolnej lub górnej lufy. To daje jeszcze większe poczucie panowania nad pistoletem czarnoprochowym.

 

Nie czekaj i zamów już teraz!

 

Derringer to model wyjątkowy, który umożliwia poznanie bliżej prawdziwej broni sprzed 1885 roku. Już sam jego wygląd robi wrażenie, a do tego perfekcyjne wykonanie, prosta konstrukcja i niezawodność sprawiają, że chcesz go mieć. Waga broni nie przekracza 510 g, a jego długość całkowita wynosi 170 mm. W opakowaniu dostępny jest także kluczyk do odkręcania kominków – wszystko to produkowane z najlepszych materiałów w renomowanej firmie. Dlatego już teraz wybierz model dla siebie.

Pamiętaj, zawsze stosuj najlepsze jakościowo produkty!
 

Dane techniczne:

Lufa gwintowana 3",

waga 510 g,

długość całkowita 170mm ,

przyrządy celownicze stałe,

zapłon kapiszonowy,

Zalecana amunicja REAL.45 ( 200grs) lub kula 440 , 445 bez flejtucha na nasmarowanej przybitce filcowej , kapiszony RWS1075.

Dawka max. prochu 1,5g 

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Opinie