Kod produktu: SA2161

Czas wysyłki: 24 godziny

Pistolet CP Great Gun Derringer 2,5" czarny kal.9 mm (SA2161)

1 379,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

LUB
Opis

Szczegóły

Pistolet czarnoprochowy Great Gun 2,5" kal. 9mm to zupełna nowość na polskim rynku.

Unikat wśród broni sprzed 1885 roku. Przepięknie odtworzona replika, pistolet czarnoprochowy Derringer 9mm to produkt, który prezentujemy z dumą. Ma wszystko to, co powinna mieć broń z poprzedniej epoki, a do tego wykonany jest z największą starannością.

 

Jak dbamy o jakość pistoletu czarnoprochowego od Great Gun?

 

Staramy się testować nasze wszystkie produkty, stąd wiemy, że ten model broni czarnoprochowej Great Gun to najlepszy możliwy wybór. Staranne wykonanie zgodnie z projektami z epoki sprawiają, że trudno odróżnić replikę od oryginału. Czeska firma przykłada wagę do użytych materiałów, między innymi do metalu oraz drewna, z którego wykonano rękojeść. Do tego prosta konstrukcja w środku, która odtwarza warunki z epoki. Prawdziwy rarytas dla miłośników broni czarnoprochowej.

 

Co otrzymujesz przy zakupie pistoletu czarnoprochowego Derringer 9mm ?

 

W ramach zakupu otrzymasz nie tylko dwulufowy pistolet kalibru 9mm, ale także stylowe, drewniane pudełko wyściełane w środku wygodnym materiałem, by ułatwić odpowiednie przechowywanie tego modelu. Wersja ta jest w całości chromowana, a w zestawie znajdziesz także specjalny kluczyk do odkręcania kominków pasujących do tego pistoletu. Broń ta ma lufę 2.5”, waży 320 g, a jej długość całkowita to 165 mm. Jest poręczny i wyposażony w celownicze przyrządy stałe. Posiada także zapłon kapiszonowy.

 

Dlaczego wybór broni czarnoprochowej Great Gun to dobry wybór?

 

Jakość to pierwsza rzecz, która pokazuje różnicę między pistoletem czarnoprochowym od Great Gun a innymi producentami broni. Tu odwzorowano wszystko i zadbano o niezawodność i trwałość. Do tego eleganckie pudełko i kluczyk w zestawie, czyli pełen komplet najważniejszych narzędzi do broni tego typu. To model, obok którego nie można przejść obojętnie.

 

Odkryj najlepsze możliwości

 

Trzeba korzystać z możliwości, bo ten Derringer jest unikatowy. Chromowany, dwulufowy, lekki i sprawny. Warto zwrócić na niego uwagę. Wejdź jednak także na nasze inne propozycje i sprawdź je, by dokonać odpowiedniego wyboru.

Pamiętaj, zawsze stosuj najlepsze jakościowo produkty!

Replika broni czarnoprochowej czeskiej firmy Great Gun.

Jest to pistolet rozdzielnego ładowania, replika broni sprzed 1885 r, dzięki czemu na jego zakup i posiadanie nie jest wymagane pozwolenie.

Precyzyjne i dokładne wykonanie,

Sprzedawany w stylowym drewnianym pudełku.

Wersja czarna oksyda.


Dane techniczne:
Lufa gwintowana 2,5"
waga 320g,  ,
zapłon kapiszonowy ,
zalecana amunicja 0,65 g – 0,9 g prochu ,
kula .350 bez flejtucha ,
przybitka 36
smar Lightning 2 pod kulę, 
kapiszony RWS1075.
 
Dawka max. prochu 1,1g.
Pociski - również Maxiball 9mm
 
Broń nie wymaga pozwolenia.
Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Opinie