Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

PENTAGON

PENTAGON
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 4

Ustaw kierunek rosnący
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 4

Ustaw kierunek rosnący
na stronę

Pentagon to słowo greckiego pochodzenia, powiązane z harmonijną liczbą pięć. Wiąże się zarówno z pięcioma zmysłami, jak i ludzką sylwetką (cztery kończyny oraz głowa). To miano przyjęło również niemieckie przedsiębiorstwo, tworzące specjalistyczną odzież taktyczną. Nieważne, czy jesteś harcerzem, czy może wybierasz się na polowanie lub survivalowy wypad: taką odzież po prostu musisz mieć!

Wiele lat bliskiej współpracy z policją i strażakami

Jak wiele współczesnych przedsiębiorstw zajmujących się odzieżą i akcesoriami taktycznymi, Pentagon zaczynał jako niewielki sklep, zajmujący się sprzedażą detaliczną. To było w 1991 roku, jednak już w 1993 udało się otworzyć pierwszy grecki magazyn. Pod koniec lat 90. można było jednak dostrzec pojawianie się na rynku klientów, którzy ponownie zafascynowali się czynnościami outdoorowymi i poszukiwali coraz lepszych tkanin oraz wysokiej jakości produktów. Tak zaczął się prawdziwy rozwój, pozwalający firmie na wybicie się ponad dotychczasowe działania.

Inwestycja w nową jakość i nowe wzory okazała się opłacalna. Dziś Pentagon od lat współpracuje z przedstawicielami służb mundurowych, bezustannie rozwijając swój asortyment.

Ponadczasowy plecak dla nowoczesnego podróżnika

Każdy, kto lubi spędzać czas poza domem, wie, jak istotny jest wytrzymały plecak. Wiele modeli nie spełnia jednak nowoczesnych wymagań, wciąż powielając te same błędy poprzedników. Dlatego Pentagon wyszedł naprzeciw nowemu pokoleniu podróżników. Plecak Artemis jest nie tylko bardzo pojemny, ale posiada również kieszeń stworzoną specjalnie do transportu laptopa. Czarny kolor zaś doskonale wpasuje się w wiele stylizacji.

Bądź niewidoczny w samym sercu lasu

Na wypad prosto do lasu doskonale sprawdzi się ten sam model, jednak w bardziej ziemistym kolorze. W ten sposób łatwiej zamaskujesz się przed spojrzeniami innych. Może sprawdzić się również myśliwym czy fotografom, których celem jest podejście jak najbliżej płochliwej zwierzyny. Taki wykonany z poliestru bagaż bez wątpienia ułatwi każdą wycieczkę poza miasto!

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com