Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Ostrzałka Lansky Ceramic Sharp C-Sharp

Kod SKU: 071-117
Kod EAN: 080999097687
Brak w magazynie
Chwilowo niedostępne
89,00 zł
Jaki jest najlepszy nóż? Ostry! Dlatego zadbaj o to, aby w Twoim wyposażeniu znalazły się osełki i ostrzałki do noży. Wykorzystasz je nie tylko w terenie, ale i w domu. Osełki i ostrzałki do noży LANSKY Ostrzałka Lansky Ceramic Sharp C-Sharp to sprawdzone rozwiązanie wykonane z najlepszych surowców, dzięki czemu pozwoli Ci łatwo i szybko naostrzyć większość noży. Zamów teraz.

Lansky CeramicSharp C-SHARP to wszechstronna ostrzałka ceramiczna, w której zastosowano kamienie o dwóch gradacjach oraz 4 popularne kąty ostrzenia, dzięki czemu osełka zapewni ostrość nożom kuchennym, myśliwskim, survivalowym, a także narzędziom outdoorowym do ciężkiej pracy.

Lansky C-SHARP to godny następca popularnego modelu QuadSharp. Oprócz różnicy wizualnej, w modelu C-Sharp zastosowano 4 wymuszone kąty ostrzenia oraz kamienie o dwóch gradacjach 600 i 800 (do ostrzy ząbkowanych).

Gradacja 600 pozwala nadać wysoką ostrość, służy także do szybkiego podostrzania lekko stępionych krawędzi tnących. Podłużny kamień ma gradację 800 i służy do polerowania ostrzy gładkich oraz ząbkowanych. Ostrzałka o wymuszonych kątach znacznie ułatwia i przyspiesza proces ostrzenia. Tę funkcjonalność szczególnie docenią osoby bez doświadczenia w ostrzeniu oraz wszyscy, którzy w krótkim czasie chcą przywrócić ostrość swoim narzędziem w warunkach terenowych.

Producent zastosował najbardziej popularne kąty, które pozwalają ostrzyć bardzo rozległą grupę narzędzi:
- kąt 17° do ostrzenia skalpeli, brzytew i noży do filetowania
- kąt 20° do ostrzenia noży kuchennych, scyzoryków i noży składanych
- kąt 25° do ostrzenia noży edc, myśliwskich i survivalowych
- kąt 30° do ostrzenia siekier, maczet oraz narządzi do ciężkich prac

Kompaktowa metalowa konstrukcja obudowy zapewnia wygodę w przenoszeniu, oraz wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. Korpus ostrzałki ma otwór służący do mocowania karabińczyka lub linki zabezpieczającej.
Czerwona kolorystyka osełki Lansky C-SHARP ułatwia jej szybkie znalezienie w plecaku oraz odszukanie pośród roślinności.

- do ostrzenia: szpadel, siekiera, nóż ząbkowany, nóż, tasak
- rodzaje gradacji: fine / 600, fine / 800
- typ ostrza: ząbkowany, gładki
- typ ostrzałki: szczelinowa przeciągana
- typ ostrzenia: szybkie podostrzenie
- materiał ścierny ceramika (syntetyk)

Więcej informacji
Kod SKU071-117
ProducentLANSKY
Kod EAN080999097687
Napisz własną opinię
Napisz opinię o produkcie:Ostrzałka Lansky Ceramic Sharp C-Sharp