Ostrzałka Work Sharp Pivot Plus (WSEDCPVP-I)

Ostrzałka Work Sharp Pivot Plus (WSEDCPVP-I)

Bron.pl - sklep internetowy z bronią

Koszyk 0
0,00 zł

Ostrzałka Work Sharp Pivot Plus (WSEDCPVP-I)

bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Kod SKU: KOL.009-022
W magazynie
Wysyłka w ciągu 48H
57,90 zł
Jaki jest najlepszy nóż? Ostry! Dlatego zadbaj o to, aby w Twoim wyposażeniu znalazły się osełki i ostrzałki do noży. Wykorzystasz je nie tylko w terenie, ale i w domu. Osełki i ostrzałki do noży BRON.PL Ostrzałka Work Sharp Pivot Plus (009-022) to sprawdzone rozwiązanie wykonane z najlepszych surowców, dzięki czemu pozwoli Ci łatwo i szybko naostrzyć większość noży. Zamów teraz.

Work Sharp Pivot Plus to kompaktowa ostrzałka turystyczna, wyposażona w 3 powierzchnie ostrzące, dzięki którym efektywnie i szybko naostrzysz nóż zarówno o gładkim, jak i ząbkowanym ostrzu.

Work Sharp Pivot Plus to doskonałe rozwiązanie dla pasjonatów outdooru, myśliwych oraz miłośników edc, którzy szukają niewielkiej i wydajnej ostrzałki do codziennego noszenia w plecaku lub kieszeni.

Osełka ma polimerową konstrukcję, odporną na uszkodzenia mechaniczne oraz warunki atmosferyczne. Niewielka bryła oraz minimalny ciężar powodują, że ostrzałka może nam towarzyszyć w każdej formie aktywności outdoorowej oraz przyjść z pomocą w dowolnym miejscu i czasie.

Work Sharp Pivot Plus ma 3 strefy ostrzące, dzięki którym możemy szybko wyostrzyć noże składane o gładkiej i ząbkowanej krawędzi, noże kuchenne, narzędzia outdoorowe, ostrza narzędzi, a także haczyki wędkarskie.

Warto podkreślić, że ostrzałka szczelinowa z węglika wolframu pozwala na ostrzenie na szlif convex, który tworzy bardzo wytrzymałą krawędź tnącą oraz generuje niewielki opór podczas cięcia.

Szlif wypukły zapewnia doskonałe właściwości tnąca i bez zastosowania specjalnej ostrzałki wymaga dużej wprawy od użytkownika.

Strefy ostrzenia:

ostrzałka kątowa V z węglika wolframu, do ostrzenia mocno stępionej krawędzi
ostrzałka kątowa V ceramiczna do szybkiego podostrzania oraz finalnego polerowania
stożkowy pręcik diamentowy (składany) o gradacji medium do ostrzenia ząbków, drobnych narzędzi oraz haczyków wędkarskich
Korpus ma otwór na linkę lub ozdobny oplot z paracordu.

DANE TECHNICZNE
Dane podstawowe
Co chcesz naostrzyć?
haczyki wędkarskie ,
nóż ząbkowany ,
nóż stalowy
Informacje producenta
Symbol dostawcy WSEDCPVP-I

Więcej informacji
Kod SKUKOL.009-022
SymbolProducentaWSEDCPVP-I
ProducentWORK SHARP
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com
Więcej z WORK SHARP
bron.pl Reviews with ekomi-pl.com